Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valaki, aki ureaplazma...

Volt valaki, aki ureaplazma baktériumtól lett meddő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valószínűleg több évig volt ureplazma fertőzésem,mire kiderült. (Mire egy jó orvoshoz kerültem,aki rájött mi bajom lehet és elküldött a megfelelő vizsgálatra.)


Hála égnek már antibiotikummal ki lett belőlem irtva és negatív lett a teszt.


Olyanokat olvastam,hogy meddő lehet,akinek sokáig volt ureaplazma fertőzése,mert hegeket képezhet a petevezetéken.Majd csak 5 év múlva szeretnénk gyereket,de eléggé félek,hogy mi van ,ha az én petevezetékeimen is hegesedést okozott? Nekem vesekövem lett,nem nagy hála istennek. És a neten írják,hogy ureaplazma okozhat vesekövet.


Kérlek ne mondjátok azt,hogy kérdezzem meg az orvost.Ti véleményetekre és tapasztalaitokra vagyok kíváncsi.



2019. aug. 2. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt és most várom a 2 ik lányunkat😊nekem azt mondta az orvos anno h nem befolyásolja a teherbeesést.
2019. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Jó egészséget mindannyiotoknak :)

2019. aug. 2. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!