Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom 13 honapos. Mar...

Kislanyom 13 honapos. Mar nagyon szeretne beszelni. Meg nem mond szavakat. De nagyon akar. A sajat kis nyelven mar nagyon mondja. Mikor fog rendesen beszelni?

Figyelt kérdés
Nektek mikor kezdett el beszelni?Tenleg nagyon szeretne mondani csak mutogat es majd szetveti az ideg hogy nem tudja elmondani amit szeretne.En sokat beszelek hozza de meg nem mond semmi oyat hogy baba tata apa anya.A kutyara mond annyit hogy kuty es ha megyunk valahova akkor kaka.De ert mindent amit mondok neki,nagyon ugyes.En mar 1.5 evesen szepen beszeltem.
2010. júl. 12. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szintén 13 hónapos a lánykám. Ő is szenved attól, hogy még nem tud beszélni.

Nálunk a szókincs: nyamm-nyamm (kaja), mamma (cumi), tete (telefon), baba (baba, gyerek), és ezen kívül mindeféle dádá meg bábá, tátá....

Én is szeretném már érteni, hogy mit mond. amikor a maga kis nyelvén beszél, akkor a mondatok íve már megvan, tudom, hogy most kérdez valamit vagy kijelent.

Én is kíváncsi vagyok, hogy mikor lesz beszéd ebből...:):)

2010. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!