Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby love pelenka vélemény?

Baby love pelenka vélemény?

Figyelt kérdés

2019. aug. 3. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ezt használtam 1-es 2-es 3-as méretig a kedvencem volt, árban megfelelő, nagy dobozos kiszerelés és strapabírósága miatt imádtam. Aztán a 4-es mérettől meg olyan volt mintha mellé pisilt volna a baba.. 1-2 órát bírt..
2019. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aztán most a lupillura (Lidl) váltottam 4-es mérettől.
2019. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon meg vagyok vele elégedve, most 4-est hord, ez is tök jó, a 2-es, 3-as méretekkel sem volt semmi gond. Nálunk a 4-es méretű is simán kibírja az éjszakát is, pedig rendesen teletermeli pisivel reggelre, mégsem ázott át, folyt ki soha.
2019. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb
2019. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kórházba vittem anno mikor megszületett a lányom, de végül ahogy elfogyott a csomag Liberora váltottunk az sem volt az igazi, az ajándékba kapott Pampers pedig maga volt a tragédia. Aztán Libero touch-t vettem, ami tökéletesen bevált.

Jó pelenka egyébként a Baby love, csak a gyerekek nem egyen méretűek, így nem passzol kényelmesen mindre. Kísérletezgetni kell ha nem válik be :)

2019. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb!
2019. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagyfiamnál nem valt be, mert nagyon vékony volt a combja, es ott folyton kifolyt a pisi-bár az alkata miatt alig volt megfelelő neki valamelyik is. A kicsinrl csak ezt használtuk, es használjuk ma is. Külön jó, hogy van 5+ méret. Remélem leszokik lassan, de addig csak ezt veszem továbbra is. Jó áron, jó minőség.
2019. aug. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!