Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vicces pisis, kakis...

Milyen vicces pisis, kakis balestek estek már meg veletek pelenkázás közben?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

A fiam abban a pillanatban kezdett el pisilni, hogy felvettem a szemüvegemet pelenkázás közben, amikor ki volt bontva.


A lencsébe csapódott a sugár az arcom helyett és nevetve közöltem vele, hogy "Ez most nem jött be!"


Még pár év és egyéb dolgokban is értékelni fogja, hogy geek anyukája van ;)

2019. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem közvetlenül pelenkázás közbeni, de 2 éves lanyomra ráadtam az esti pelust (fürdetés, olajozás, krémezés után) erre ő állva beleszaporázott, több turnusban.


Kérdezem tőle, hogy Andi ezt most muszáj volt?

A válasz egy nagy nevetésként érkezett.

2019. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Levettem a kislányom pelusát, hogy nagy melegben egy kicsikét szellozon a kis teste, atjott jatszani hozzá a keresztapja, majd telibe arcon pisilte majd kozoltem neki ne aggodjon ez meg olyan mint a rózsavíz :)
2019. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Anyósom kibontotta a pelenkából, majd elkezdte piszkálni a 16 hós fiam fütyijét, mondva, hogy az "furán áll".


Ahogy megfogta a kukit, fiam pisilni kezdett, de olyan erővel, hogy a hajába ment.

2019. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Még kezdő anyuka voltam, lányom max másfél hetes, pelenka kibontása után durrantott egy akkora sógorost ahogy illik, engem beterítve...oké pár pillanat, régi pelus ki, nyúlok az újért (kb 3mp volt) egy híg csiga már ott folyt a pelenkázón..ez is oké, akkor törlés majd végre becsomagoltam (kicsit lazán), mire jött a 3.adag, de akkora hogy rögtön folyt kifelé. Kikerekedett szemekkel meredt rám majd küldött egy félmosolyt, az első mosolyomat 😅 azután tanultam meg rendesen pelenkázni..
2019. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Hat nem éppen pelusos de... Nagyon meleg van ugye és nagyon kipirosodott a popsija ezért levettem róla a pelust. Elkezdtem készíteni az ebédjét egyszer csak bement a szobába. Egy kis idő múlva (2perc)ránéztem és látom hogy háttal ül, gondolom magamba milyen jól eljátszik csoda. De furcsa volt. Bementem hogy megnézzem mit játszik.. Hat volt mit látni... A szőnyegen és a hasán kente szét a kakit. Rögtön felkaptam szaladtam férjemhez hogy segíííts!!!

Mostmar vicces de akkor majdnem elhánytam magam 🤣

2019. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Általában peluscsere közben fosik egy újat sugárban van,hogy arcomra,ruhámra.A pisit már tudom kezelni,ahogy megduzzad a kukija,lehajtom neki vagy teszek pelust oda és várok.Volt,hogy 1csere=3 pelus :D
2019. aug. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
Nektek nem tűnik fel, hogy egy perverzke nyomja ezeket a kérdéseket, ti pedig tápláljátok a fantáziáját??
2019. aug. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lányom pisilni kezdett pelenkázás közben és előre-felfelé ment a sugár, mint egy fiúnak. :D
2019. aug. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Fiam alá beraktam az új pelust, bekrémeztem, és épp ráhajtottam volna, de a párom szólt valamit.


Odafordulok, mondom, hogy "Pillanat" és már indult is a kis szökőkút.

Meglepettségemben nem csaptam a pelenkát a fütyijére, úgyhogy ment mindenhová a létyóból.


Tényleg egy pillanaton múlt, hogy nem a pelusba csorgatott, hanem baleset lett. :)

2019. aug. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!