Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ehet babám "bolti"...

Mikortól ehet babám "bolti" tejből készített tejberizs, tejbegrízt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Úgy tudom, 1 éves kor után lehet bevezetni a tehéntejet.
2019. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen.De ugye a bolti tejet nem is tudom hova sorolnám... De nem számít hogy főzném és úgy adnám?
2019. aug. 6. 16:18
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nos, amennyiben az a kérdés, hogy ha fejed a tehenet a kertben, azt előbb adhatod-e, úgy nem, mindkettő 1 éves kor után.
2019. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem számít, mert a tejben lévő fehérje allergizálhat.
2019. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha bírja 1 éves kortól nyugodtan.
2019. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
A bolti tej pasztőrözött, eleve kevesebb esély van vele az allergiára, mint a házi tejjel. De egy éves kor előtt nem ajánlják egyiket sem
2019. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Én 2 évesen vezettem be a tejet. Addig tejital, meg tejpép volt.
2019. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként 1 évesről van szó. Tápszert még kap, majd tejitalt tervezek neki adni nemsokára. De ma csináltam tejberizs, nem mertem neki adni belőle. Meg ugye sokmindenhez kell tej pl. palacsinta, puding, tejbegrízt stb. Ilyeneket ugye bolti tejből csinálok és szívesen adnék belőle.
2019. aug. 6. 20:52
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
A cukor is baj ezekkel az ételekkel.
2019. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

Ha adsz neki tejbegrízt, vagy pudingot, és nem lesz tőle semmi baja, akkor felesleges a tejital. Adhatsz neki tejet.


Nem tudom, miért pontoztak le,mert 2 évesen vezettem be a tejet, én nem akartam előbb. Nem is adtam tejes készítményt addig. Amint bevezettem, utána már nem vettem tejpépet, meg tejitalt. Pont azért lett bevezetve, hogy ezt kiváltsa.

2019. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!