Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti vennetek konzerves kesz...

Ti vennetek konzerves kesz tejbegrizt/tejberizst?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy olcsobb megcsinalni, de elegpepecs. En pl angiaban mindig veszek ricepudingot (tejberizs), mert csak kakao kell ra es kesz.

2015. márc. 30. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
A konzerves nem tudom milyen, de pl a lidl-ben a joghurtoknál árulnak tejberizst mindenféle ízben, azok nagyon finomak.
2015. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Tejbegrízt nagyon egyszerű és gyors megcsinálni.

Tejberizst annyira nem szeretem, de már ettem olyat, ami a pudingok mellett van. Van, amelyik nem rossz.

2015. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, hogy megkívántam, olyan jól mutatott és vettem, de amikor megkóstoltam rájöttem, hogy valami nagyon gagyi a házihoz képest, úgyhogy inkább megcsinálom.

A tejbegrízen egyébként mi a pepecs? Felforralod a tejet, beleszórod a grízt, egy kis cukrot, esetleg csipet sót, főzöd kb. tíz percig és kész.

A tejberizs sem egy nagy kunszt, bár azt azért tovább kell főzni.

2015. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Én nem vennék, mert elég rossz belegondolni, hogy ott ázik a tejbe bele a sok biszfenol a konzerv falából, és nem túl egészséges. Úgy általában is igyekszem kerülni a konzervet, pont a kioldódó mérgek miatt.
2015. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Konzervet nem is láttam és nem is vennék.

Néha vettem tejes-joghurtos-gyümölcsös desszert terméket,(gríz vagy rizspudingot) de,arra volt jó, hogy megállapítsam újfent, hogy a házinál nincs jobb.

2015. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Konzerves eteleket soha nem vennek, undorito mar maga a konzerv is, amiben vannak.

Viszont a hutopultos tejberizseket es grizpudingokat nagyon szeretem. A dr.oetker vanilias tejberizsalap pedig a legfinomabb. Fozni nem is szoktam egyiket sem. A bolti tokeletesen megfelel.:)

2015. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Finom a bolti, néha veszek, a múltkor a müller tejberizsből vettem simát és eprest. Nem volt rossz, de amit én készítek, az biztos adalékanyag-mentes.

Nekem az a bajom a rizzsel, hogy nagyon nehezem becsülöm fel jól a mennyiségét és mindig túl sokat csinálok. Vagy betegre eszem magam, vagy megmarad...

Pepecsnek nem mondanám, inkább a rizs vagy a tej könnyen odakap, a gríz az könnyebb.

2015. márc. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék mert cukor van benne. Az otthoniba meg azt teszek amit akarok.
2015. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vettem életemben tejberizst, valami szörnyű volt ízre is, állagra is. Amúgy is én édesítőszerrel készítem otthon, mert cukorbeteg vagyok, a bolti meg agyoncukrozott.
2015. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es. Van olyan bolti tejberizs ami cukormentes, szóval cukorbetegek is fogyaszthatják. Azt hiszem, hogy a Müller márkából van olyan is.
2015. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!