Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel enyhítitek a kánikulát...

Mivel enyhítitek a kánikulát a lakásban?

Figyelt kérdés
Nálunk 27 fok van, az ablakokat ki sem nyitom nappal, ahol van redőny, azok lehúzva. Kisbabám szobájában megy egy miniventillátor a fal felé fordítva, nehogy közvetlenül rá menjen a hideg, de csak keveri a meleget a szobában... A kis fejéről meg patakokban folyik a víz, annyira melege van... :((
2010. júl. 12. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Teregetés, 1-2 fokot is hűt a vizes ruha a szobán.
2010. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg párás,nehéz levegőt:(
2010. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
légkondi...ha nem menne egész nap biztosan megbuggyannánk. 5.emelet.(legfölső szint. így van a lakásban 28-29 fog. Anélkül nem is tudom...lenne 35 is
2010. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok,de milyen pici baba mellett mehet légkondi,vagy ventillátor?Mert az én babám 5 hónapos,de nemmerünk ventillátort rakni a szobába.
2010. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,28 fok van a lakásban. :-(éjjel is csak max 24 fokig hül le.
2010. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi is légkondizunk, de nem az Ő szobájában. Viszont nyitva vannak az ajtók, így oda is jut egy kicsi a hidegből.
2010. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ventillátor, minden csukva, lesötétítve. este 9 körül, ha besötétedett, szúnyogriasztó be és ablak-ajtó tárva-nyitva egész éjjel, a kutya a küszöbön alszik:) így reggelre kicsit lehűl a lakás.
2010. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a vizes ruházást nagyon nem ajánlom, mert párás lesz alevegő tőle, és még jobban fog izzadni.Ablakok legyenek zárva,csak reggel és este nyisd ki.Mindenhol legyen elsőtétítve.Én szoktam ventillátorozni,nem állítom erősre, és a lehető legtávolabb teszem a babámtól, aki tíz hónapos.Lehet klímázni, de csak akkor,ha ki van tisztíttatva a klíma, mert ha nincs akár gyógyíthatatlan betegséget is lehet tőle kapni.És a kinti hőmérséklettől pár fokkal kell alacsonyabbra állítani,és ne menjen közvetlenül a babára.
2010. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nálunk éppen most 31 fok van bent. Panel 9.-ik emelet. Légkondink még nincs, de tuti lesz. Redőnyök mindenhol lehúzva, ablak becsukva és ventillátor megy. Este ill. éjszaka reggelig nyitva az összes ablak.
2010. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem mehetne elvileg a klíma abban a szobában,ahol a pici van.nálunk 1 szoba van és klíma nélkül 33 fok a lakásban.így muszáj a klímát bekapcsolni.
2010. júl. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!