Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37. hetes kismamik, nektek is...

37. hetes kismamik, nektek is fáj a derekatok? Én már alig tudom vonszolni magam. Hogyan enyhítitek?

Figyelt kérdés
Hosszú távot már nem is tudok megtenni, és mindenhová kísérnek, hogy kapaszkodjam.
2011. jan. 18. 16:02
 1/2 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Én hastartót vettem, az segített. De így is szokott fájni néha. Sétákra már nem nagyon megyek, csak itthon végzem el a házimunkát. 38 hetes
2011. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már a 32. héttől vonszolom Magam. :( Azóta fájnak a csontjaim, meg a medence csontom, de nagyon. Sokat fekszek, pihenek, attól pedig hízok. :( Este megfordulni az ágyban egy kisebb maraton. :) Folytassam még.....? :) Nah, de megéri, nem lányok?! :) Kitartást Nekünk.
2011. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!