Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy a HA1-es...

Lehetséges, hogy a HA1-es tápszertől már nem lakik jól 6,5 hónaposan? Vagy mi lehet az oka, hogy alig alszik, és szinte mindig éhes?

Figyelt kérdés
Eddig 4óránként evett,az este fél8-as fürdés után azonnal elaludt, éjfél körül felkelt enni,majd reggel 8-ig aludt. Most van, hogy 2óránként addig sír, amég nem adok neki tápszert. (2étkezés van kiváltva) Este 9körül nagynehezen elalszik, 1óra múlva már teljesen kipihent, és kb éjfélig fent van, reggel pedig 5-kor kel. Ha többet adok neki, azt nem eszi meg.
2019. aug. 6. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátáplálas nincs még? Van követő tápszer sztem neki az kéne.
2019. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De van hozzátáplálás, leírtam, 2 étkezés van kiváltva. Sajna a gyerekorvos 6hónaposan még a régit írta fel, most meg szabin van, a helyettes pedig nem ír fel másfajtát.
2019. aug. 6. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Vegyél HA2eset. Nem, nem fogja már kiírni az orvos, teljes áron kell megvenni. Mi is így vesszük, de míg az 1estől 2 óra után megéhezett, a 2estől 4 óra után. Ő is 3xkap tápszert, de laktatóbb.

Amúgy nekem egyik gyerekemnél sem írtak ki 6 hós kor feletti tápszert, csak az 1est. Pedig 2 külön doki.

2019. aug. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem írja ki, még mondhatja, h mostmár vegyek 2-eset, mert ez már nem jó neki! És akkor nem váltok ki egyszerre 6 doboz 1est. De akkor a kaja miatt ébred éjszaka?
2019. aug. 7. 09:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet növekedési ugrás és azért ennyire éhes, esetleg a mozgásfejlődés, fogzás miatt nem alszik. Lányom is 5ször eszik, 1. 200ml tápszer, 2.zöldségpüré, 3.200 ml tápszer 4.tejpép+gyümölcs 5.200 ml hipp "jóéjt" tàpszer. Hipp combiotik 1est iszik.
2019. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát előfordulhat amúgy. Nekem is korábban kelt 2 órával az 1essel. Most pár napja a 2essel alszik 19-8ig megint.

De jo, hogy nektel 6 dobozzal kiírt, nekem sosem írt ki annyival. Mondjuk már nem ia kell annyi, 4 dz.elég 1 hónapra.

Sz3rintem add neki a kettes tápszert, csak jó tanács.😊

2019. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most lactogen harmonyt vettem,mert a védőnő szerint nagyon fel van fújódva a másik tápszertől. Viszont ebből ugye nincs 1-es, 2-es. Remélem azért jó lesz neki.
2019. aug. 7. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!