Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért éhes a 11 hónaposom...

Miért éhes a 11 hónaposom éjszaka?

Figyelt kérdés
210 tápszert eszik lefekvés előtt, többet nem eszik meg.
2019. júl. 18. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Hogyhogy miért éhes? A másfél évesem is éhes. Majd elhagyja.
2019. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem eteted éjjel, hozzá fog szokni egy idő után. Addig ki kell böjtölnöd a napokat, heteket neked is, és a babának is.
2019. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem éhes megszokás. Le kell szoktatni róka vagy kelhetsz még 1-2 evig.
2019. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hallom, hogy korog a hasa.
2019. júl. 18. 20:27
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Etesd meg, egyszer felkelni éjjel nem olyan nagy dolog. Megemésztette az esti adagot és éhes, az enyém egész éjjel nem hagyta volna abba a bőgést ha nem adtam volna neki.
2019. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Istenem mekkora sok idiota "anyuka" van itt. Jesszus.

20 eve vagyok gyerekorvos.

Tehat, a gyermekeknel kortol fuggetlenul vannak bizonyos fejlodesi ugrasok. Ilyenkor a babak gyakrabban esznek illetve tobbet is. A sulya nem feltetlen gyarapszik jobban, de az etvagya igencsak megnohet. Ha ehes,etesd meg. Nem szabad egy babat/gyermeket ehen hagyni! Hiszen ha egy felnott ember ehes akkor enni fog, egy baba ezt sokkal jobban igenyli. Es meg eleg kicsi is raadasul. Hidd el ez ideig-oraig tart nem hetekig meg evekig hogy ejszaka kelni kell vele ez nagy butasag es tevhit. Esetleg annyit tehetsz hogy megnoveled az adagjat es akkor esetleg kibirja az ejszakat. Ha ez nem valik be akkor igenis meg kell etetni ejszaka, majd ez valtozni fog, az ido az bizonytalan de biztosan valtozik!

2019. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Gondolom tápszer előtt fürdik. Fürdés előtt vacsizik vmi szilárdat?
2019. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze én megetetem, nem fáradság, csak sokan mondjak, hogy pár hónapos kortól nem eszik ejjel a baba.
2019. júl. 18. 20:57
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha kap szilárdat akkor max 100at eszik meg.
2019. júl. 18. 20:58
 10/15 anonim ***** válasza:

2-4 hónaposan az én babám is átaludta az éjjelt.



Most 13 hónapos 2-szer kel éjjel enni..


Próbáltam, hogy nem adok, mert tuti nem lehet éges.. Nah akkor 2 órát is fennvolt miatta

2019. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!