Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli gyermeketek...

1 év körüli gyermeketek mennyit alszik nappal és éjjel? Baj hogyha kétszer alszik még kislányom nappal 1-másfél órát?

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj az én lányom 1,5 éves és 2 x alszik meg naponta délben 1,5 órát, 1 órát, délután 30-40percet ,az éjszakát pedig át alussza .
2019. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Első gyerekem 17 hónapig, második 16 hónapig aludt kétszer. Az éjszakát így is átaludták. A harmadikat 13 hónapig hagytam kétszer aludni, mert csak másfél év a korkülönbség a két kisebb között és amíg a legkisebb kétszer aludt, a középső meg egyszer, addig délelőtt 10-től délután 5-ig egyfolytában aludt valamelyik. Nem volt jò, mert folyton csitìtani kellett az ébrenlévőt, és elmenni itthonról sem volt egy leányálom. Amúgy ő is aludt volna még, de a család érdeke az volt, hogy már csak egyszer aludjon. Azóta együtt alszanak ebéd után.
2019. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!