Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél hetes babám megérzi ha...

Másfél hetes babám megérzi ha esetleg nappal pihennék?

Figyelt kérdés
Komolyan amint lerakom a fejem, becsukom a szeme, hogy most akkor én is alszom vele, elkezd sírni... Ha nem megyek oda, akkor pár mp-ig csinálja, aztán egy ideig nem, aztán megint... Ha csinálom a dolgomat (mosás, stb.) úgy alszik mint egy kisangyal...(?)

2012. máj. 28. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen volt, kitartás!:))
2012. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

biztos. Borzasztóak :)

Éjjel ülve kellett őriznem, kb. két méterről, de ha lefeküdtem, ordított. Képes volt egy órán át sasolni, hátha én is leteszem a fejem.

2012. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bíztató...:) :D
2012. máj. 28. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kell a neszezés az alvásához. Általában a legmozgékonyabb a pociban éjjel volt mikor aludtál nem?
2012. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, általában. Éjjel mikor szopizik utána sokat nézelődik, sötétet kellene csinálnom teljesen, hogy egyből visszaaludjon?
2012. máj. 28. 19:28
 6/8 Kerria ***** válasza:
100%
nálam éjjel sólámpa nappal világos volt. Nappal szólt a rádió, vagy a tv, és másfél hetesen napközben magam mellé vettem, és így aludtunk el
2012. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, éjjel csak akkor cserélj pelust, ha kakis, ne kapcsolj lámpát vagy nagyon haloványat és ne beszélj a babóhoz. Én ezeket mind nem csináltam és volt, hogy 3 órát kukorékolt éjjel. Amint bevezettem ezeket, szopi után azonnal visszaaludt.
2012. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak,mióta én is úgy csinálom azóta nyugi van,este 10-11-kor megetetem,csak a tv megy,lefektetem és alszik,éjszaka van hogy föl kel még enni,3-4 körül nem rakom tisztába én sem csak ha kaki van,az éjjeli lámpában olyan halvány égő van hogy épp csak megtaláljam a gyerek száját,nem szólok hozzá evés után kap egy puszit és megy vissza az ágyába.Az este 10-kor evett,11-kor aludt el,reggel 5-kor evett és még most alszik.3 hónapos a fiam.Szóval eddig az esti alvásról írtam,a nappali alvás kicsit másabb,addig még az én babám is ilyen kicsi volt én simán összebújtam vele és jókat aludtunk.Sötétíts be,kapcsolj halk zenét és bújjatok össze,nagyon pici még szüksége van a közelségedre.
2012. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!