Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kórházi csomaghoz kapott MAM...

Kórházi csomaghoz kapott MAM cumura nem jó a DM-es cumilánc?!

Figyelt kérdés
utána kérdeztem hogy MAM cumira milyen cumilánc jó és mindenki azt mondta hogy a DM-es jó, nekem eleve két MAM cumim 'feje" sem egyforma :( így a kisebbikre( ami a kórházi csomagban volt ) továbbra sem tudok semmilyen cumiláncot használni! :(
2010. júl. 12. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem azért mert altató cumi?Azon nincs fogóka mint a játszócumin.Amugy minden játszócumira jó a lánc,bármilyen lánc.Nekünk van vagy 10 féle cumink Mamos is,de az éjjeli arra nem lehet tenni.
2010. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:) Nekem egyik mam cumumon sincs fogóka amira lánc lenne jó!


Én mondjuk még nem is láttam mam cumit aminek lenne.


Más márkájú cumikra természetesen bármilyen láncot rá tudok tenni ;)

2010. júl. 12. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen jó a mam cumira a DM-be kapható kőralakú cumilánc.Bár nem láncszemekből áll hanem anyag
2010. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor az éjjeli cumi ami van neked arra én sem tudok csak a játszóra:D
2010. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves első és utolsó hozzászóló!

Ezek szerint nem ismered a MAM cumikat, mert egyiknek sincs fogókája. Sem éjjelinek, sem nappalinak, sem játszósnak és sem alvósnak. A MAM nem fogókás. Csak a MAM honlapjára menj fel és mutass egy cumit, amelyiknek van fogókája... Én regisztrált tag vagyok náluk, már teszteltünk cumit is, és még nem találkoztam fogókással.


Az én fiam 9,5 hónapos, már a 7. MAM cumink van, eddig mindegyikre jó volt a DMes lánc. Bár azt ritkábban használjuk, mert a teszteléskor kaptunk egy új MAM láncot.

2010. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia, hol lehet regisztrálni, érdekelne engem is ez a dolog?
2010. júl. 15. 21:42
 7/7 A kérdező kommentje:
közben megtaláltam...
2010. júl. 15. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!