Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy aludtatok az éjjel? Mi...

Hogy aludtatok az éjjel? Mi 2től 4ig fent voltunk, nem sirt, eljátszott! 4.5hós

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 07:52
 1/5 A kérdező kommentje:
miért csinálta ezt?
2010. júl. 13. 07:54
 2/5 anonim ***** válasza:
A mi babánk (5,5 hós) eddig 2 hónapos kora óta végigaludta az éjszakát, de mostanában mindig felkel éjszaka (meleg, fogzás???). a lényeg, hogy nem szabad szórakoztatni, beszélni hozzá, erős fényt kapcsolni és akkor gyorsan visszaalszik. Én egy kicsit mellre raktam, mert szomjas volt, de volt más, hogy vízzel kínáltam, azt is nagyon nyakalta, de utána visszaaludt gyorsan.
2010. júl. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb. 4,5 hónaposan volt 1 teljes hét, mikor 2 órát is ébren volt éjjel 2-től 4-ig. Előtte átaludta az éjszakákat, azóta csak néha ébred meg, de vissza is alszik. Most 5,5 hónapos. Én a fogzásra és a melegre tippelek. Vagy esetleg kakija volt - arra is fel szoktak ébredni. A lényeg, nem mentem bele a játékba, nem beszéltem hozzá, visszaaltattam szoptatás nélkül, 1 héten belül leszokott az éjjeli "dorbézolásról" :)). Ha minden nap óramű pontossággal ugyanakkor ébred, akkor vigyázni kell, mert rossz szokás van kialakulóban...
2010. júl. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is volt 4,5 hónaposan és tényleg nem szabad vele játszani, hanem hagyni kell és vissza fog aludni. Viszont most 7 hónaposan is ugyanez van..1 hete kezdte és minden éjszaka. Én is a fogzásra tippeltem akkor is és most is, de nem az volt... a fogakat észre sem vettük ugy jöttek ki. Szoval, ha nincs bekakilva és ugy gondolod, hogy nappal jol lakott akkor hagyni kell, mert különdben ahogy előttem is irták- rá fog szokni az éjszakai szorakoztatásra.
2010. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én sem "törödtem vele",csak olyan furcsa hogy nem sirt,hanem gögicsélt,meg játszott a lábával!éhes lett volna akkor nagyon sirna!
2010. júl. 13. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!