Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan teltek az esték nyaralá...

Hogyan teltek az esték nyaralásnál 1 év körüli babával, ha 1 szobában aludtatok?

Figyelt kérdés
Hogy ment az altatás, magára hagytátok a szobában, csendben voltatok, vagy ti is aludtatok? Most mennénk nyaralni 8 napra az 1 éves babámmal, de itthon már 8 körül alszik és jó lenne tudni, mire számíthatok..
2010. júl. 25. 10:25
 1/7 anonim válasza:
13%
Minek olyan kisgyerekkel nyaralni menni. Csak azért, h. el tud mondani, h. nyaralni voltál? Akkor menjél nyaralni gyerekkel, ha elég nagy hozzá.....
2010. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

csak mondom első,hogy én pontoztalak,csak úgy mondom azt is,hogy mi tavaly 7 hónaposan mentünk nyaralni,és igen,nagyon jó volt még mondani is hogy nyaralni voltunk.mert tudod attól mert az embernek gyereke lesz,még nem áll meg az élet.

mi egy helyen voltunk ahol 1 szobában voltunk,de volt külön konyha,és étkező,így oda tettük ki a gyerekágyat.nem csak azért mert mi utána még tv-tünk,meg beszélgettünk,és én örülök ha nem zajban alszik este a gyerek,hanem mert ott volt a leg kellemesebb a hőmérséklet,természetesen ott is átaludta az éjszakát.de ha ilyen megoldásotok sincs,akkor én a magam részéről le mondanék a hosszú tv-sekről,esetleg kint beszélgetnék egy jót,iszogatnánk,és csak aludni mennék be.

2010. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi a nyarat a balatoni nyaralónkban töltjük, ami csak egyetlen szoba, de van egy csepp terasz hozzá, így az a rendszer, hogy amíg altatok, addig a férjem vacsit készít a teraszon, aztán én is kimegyek, kint eszünk, iszogatunk, nagyokat dumcsizunk, és aztán aludni bemegyünk. jól működik.
2010. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi tavaly is voltunk nyaralni és idén is. Mindig együtt aludtunk a babánkkal. Ő elaludt 8 fele, mi még tévéztünk, beszélgettünk, olvastunk a férjemmel 10-11-ig, aztán mi is aludtunk. A lányunkat ez nem zavarta sem tavaly, sem idén.
2010. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk nyaralni amikor 1 éves volt a kislányom és nagyon jó volt.Kicsit nehezebben ment az alvás eleinte, hogy nem a megszokott ágyikó.De csak annyi volt a gond, hogy később aludt el.Végig köztünk aludt. Mi nem nagyon tévéztünk, hanem inkább kimentünk a teraszra beszélgetni.Kislányunk nagyon élvezte a nyaralást és mi is ki tudtunk egy kicsit kapcsolódni.
2010. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy érzem attól, hogy lett egy gyerekem, még nem kell, hogy itthon aszalódjak 100 fokban a lakásban, aki erről mást gondol, tegye azt, saját joga.
2010. júl. 25. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
mi voltunk szállodában egy éjszakára, de nagyon megszenvedtünk, nem tudott elaludni a kisfiam, melege volt(nem volt jó a klíma). Ő is itthon 8 körül alszik, de ott kb éjfél volt mire elaludt. Aztán apartmanban voltunk egy hetet, ami már szupi volt, semmi baj nem volt az alvással, elvittük a kókuszmatracot az utazóágyba, és ugyanúgy aludt a kisfiam mint itthon. Próbáld ugyanazt a légkört biztosítani neki(takaró, ágybetét, stb.) szerintem ez sokat számít.
2010. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!