Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babapancsolóban miért áztatják...

Babapancsolóban miért áztatják magukat a szülők?

Figyelt kérdés
Nagyon kiakadtam, mert idén nyáron 3 strandon is azt tapasztaltam, hogy a babáknak kialakított, klórmentes pancsolókban üldögélnek a szülők, lábat áztatnak, de volt egy csupaszőr apuka, aki háttal belefeküdt a pancsolóba. Ezekbe újszölött babákat tesznek általában 3 éves korig. Mekkora bunkóság ott fetrengni?

#strand #Babapancsoló
2019. aug. 20. 12:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%

És mit csináljon?

Újszülöttnek egyrészt tök felesleges, meg bármennyire is fertőtlenített, azért eléggé nagy a fertőzésveszély (pl. nagyon sok baba hajlamos a húgyútira), a másik meg a klór sem épp egy újszülött bőrének való.

De pl. kisebb gyerek, aki még nyilván nem tud úszni (de ha tudna, akkor sem elég ,,védelem" az, ha a medence széléről néha ránézel), mellette ott kell lennie a szülőnek.

2019. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Bármikor előfordulhat baleset. Megcsúszik, vizet nyel, ott kell lenni mellettük.
2019. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Én meg azon akadtam ki, hogy a 7 hónapos, ülni nem tudó babámmal belementem a pancsoló szélébe, és rámszóltak, hogy szálljak ki! Könyörgöm, akkor mégis mit csináljak?!? 30 fokba nézzük a vizet, mert a baba egyedül nem tud még belemenni?!?
2019. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Miért szerinted egy 0-3 éves korú gyerekre nem kell figyelni?
2019. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek az előzőekkel. Én inkább azt nem értem, hogyan képzelik, hogy egyedül megy be a gyerek?
2019. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Milyen felügyelet nélkül?? Miért kell kifacsarni mindent? Egy normális szülő a lábmosóban lemossa előtte a lábát és úgy megy be kísérni, vagy ül a medence szélén, de nem bent a vízben! A kicsiket is vagy karúszóval, vagy úszógumival engedik be a mini pancsolóba, ahol bokáig ér a víz. Ritka nagy bunkóság a babapancsolóba beleülni, de olyan is van, aki azon trappol keresztül, mert megkerülni már lusta a kis medencét!
2019. aug. 20. 14:25
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire zavar, akkor szóljál legközelebb a szőrös hátú meláknak, hogy húzzon ki a medencéből.
2019. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

Hú, de buta vagy!

Szerinted akinek pl. lábgombája/körömgombája van, a lábmosástól elmúlik?

2019. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Igen, képzeld. Bemegyek a gyerekkel, mivel még kicsi, egyedül, felügyelet nélkül meg nem hagyom. Nem a partról fogom nézni mit csinál. Kérdező, te csak bedobod az a gyerekedet, aztán elszaladsz, vagy mi?
2019. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Állni nem tudsz?
2019. aug. 20. 15:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!