Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől fél, mi lehet a baj?

Mitől fél, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Barátnőmmel pár nap különbséggel szultunk 10hónappal ezelőtt.A.kórházból való haza menetel után őt pár napra rá mentő vitte Sbora.Erősen szédült,ájulásérzete volt.Egyedül volt a kicsivel pont ,amikor ez történt.Kiderült ekkor,hogy vashiányos,szedte a vastablettát,rendeződött a vashiánya.Azóta nagyon fél a kicsiveé egyedül,mindig attól fél,hogy nehogy újra rosszullegyen mikor éppen egyedül van.Olyankor nincs il d en gond,ha párja otthon van vele.Amúgy mikor dolgozik valakivel beszél telefonon
2019. aug. 21. 09:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Volt valaki ilyen cipőben ??
2019. aug. 21. 09:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló volt, pánikbetegség. Pszichológus tud segíteni.
2019. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így jártam én is, csak nekem akkor 15 hónapos volt a fiam. Április óta szedem a vasat, én is rettegek hogy rosszul leszek. A férjem vásárol, egyenlőre csak az udvarra megyek és az utcánkban satalunk. Több hónap mire rendeződik a vas.Azt hittem csak én vagyok ezzel így, valószínűleg pánik is közre játszik sajnos.
2019. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő is csak a ház sarkáig közlekedik,illetve ha mennie kell ugyet intézni szívesen elkísérem vagy ha nem tudok vele menni esetleg akkor útközben telefonon beszélünk.Közel lakunk egymáshoz 10percre kb,ha valami van útközben segíteni tudjak
2019. aug. 21. 11:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!