Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdhetem el a tanulópoh...

Mikor kezdhetem el a tanulópohár használatát?

Figyelt kérdés
11 és fél hónapos a kisfiam éa szeretném már lecserélnk a cumisüveget, kipróbáltuk a mam tanuló poharat, azt az ovális cumijút. De nem szívja csak bekapja és vár... Vagy ki kel szélesíteni rajta a lyukat? Mikor kellene tudnak inni belőle?
2019. aug. 22. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan kezdtem mindegyiknél a sima, normális műanyagpoharazást. 1 évesen mind a 4-en csodaszépen ittak segítség nélkül.
2019. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém cumisüveget nem használt. Csőrös poharat kapott 6 hónaposan, amikor a hozzátáplálást elkezdte, ha jól emlékszem egy éves volt, amikor már rendes pohárból is ivott. Néha próbálkozz be nála, majd látni fogod, hogy mikor elég ügyes hozzá. Felesleges siettetni, mindennek eljön az ideje.
2019. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

4 hósan nem cumisüvegből ivott vizet.


11 hósan szívószálasból ivott vagy pohárból segítséggel

2019. aug. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második válaszolónak a tanácsot, próbálkozok mindennap, egyszer csak megszokja.

A másik két válszolónak csak annyit, hogy nem dicsekvést kértem, hanem segítséget...

2019. aug. 23. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!