Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hetes kisfiam este olyan...

5hetes kisfiam este olyan nehezen alszik el néha egy órán keresztűl sír mire elalszik de utána nincs gond vele eszik alszik. Mitől lehet ez valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy a pocija bántaná mert utána mint akit elvágtak alszik.
2008. nov. 15. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ugyan ez volt semmivel nem lehetett megnyugtatni.

A gyerekdokink azt mondta majd két hós korára megnyugszik,addig meg ha evett rendesen tiszta a pelus és még mindig sír akkor csak vígasztald öleld át én ezt csináltam és átvészeltük azóta már nem is sír csak néha nyűgösködik.


Sok boldogságot:)

2008. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja 4 hós!Hamar elröppen az idő!
2008. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Ezt a kérdést én tettem fel.

Sajnos nem tudok megoldást, pár napja már ordít este, mielőtt elaludna, én azt mondom, sírnia kell, hogy el tudjon aludni. Remélem mihamarabb kinövi.

Kitartás.

2008. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat remélem hamar átesünk ezen a sírva elalvásos korszakon! Nektek is sok boldogságot!
2008. nov. 15. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!