Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdeklődnék mi a legjobb...

Érdeklődnék mi a legjobb fogzásra? A kisfiam 6 hónapos, de nehezen szakad, át az ínye mit vegyek rá? Sokat szenved tőle

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz gélekkel, Dentinox, Dologél és még van egy de nem jut eszembe a neve(majd megkeresem). Nálunk a gélek mellett a homeopátia segített, chamomilla és pulsatilla.

Jó lenne megállapítani a baba alkati szerét és úgy választani szert. Ha ezt nem akarod, akkor a "tünetei" alapján keress neki megfelelőt. Erre van jónéhány oldal, az egyik közülük:

[link]

2010. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kin baby gél a másik, de nagyon nehét kapni.
2010. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

BOROSTYÁN NYAKLÁNC!


Tuti jó ;)

2010. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia!


A dentinox-lidokainos jó de nagyon drága nem éri meg!!a dologél semmit nem ér,nem érzéstelenít-ne vedd meg-csak gyógynövényekből van,semmit nem érez a baba ha bekened neki,nem is hűsíti..,én is megszívtam vele.ami nekünk nagyon bejött,az gyerek orvos tud felírni anestetica ecsetelőt fogzásra,lidokainos,mi ujjal kentük be ,de ne sokat nem szabad a torkára csússzon..nagyon bevált!!!És kb 200ft egy deci,igaz kb két hónap a szavatossága,mer bár ha jól emlékszem egy hónap van ráírva de megkérdeztem jó még egy hónapig simán de így is sokkal olcsóbb,pedig mi csak estére használtuk de mikor nagyon jött neki akkor sokat kellett kenni...2éves baba fogtechnius mamája...

2010. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,borostyán láncunk nekünk is van, de nem tudnám azt mondani,hogy a nehéz időkben ha csak ezt használod elég,sztem kell a pótlás.
2010. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiunk még nem volt 4 hónapos sem, amikor az első fogacskái kibújtak. Az első átsírt este után másnap vettünk borostyánláncot. Azóta éjjel-nappal rajta van. De csatlakozok az előttem szólóhoz, csak azzal nem tudjuk mi sem átvészelni a nehezebb napokat. Ezt a homeos chamomollával egészítettük ki ch 15-öst használtunk, de most, a 6. fogacskájánál áttértünk a 30-as ch-ra, mert a 15-ös kevés volt. Most 2x5 bogyót kap a 30-asból reggel és este, és még a nyáladzása is elmúlt egy nap alatt. Amit még használunk: rágókák, pelusrágás, de semmi egyéb. Kisfiunk a hétvégén lesz féléves, ő egész jól reagál a homeos bogyókra, a hasfájásánál is beváltak. Ez mindenkinél változó. Ja, és még a Viburcol kúp is jól jöhet extrem esetekben (az is hoemos).

Könnyű fogzást kívánok Nektek!

2010. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én vagyok a borostyán-nyakláncos anyuka! :)


A lányomnak /1 éves/ 8 foga jött ki, és ebből kétszer kelt fel éjszaka fél órát sírdogálni!

A többi 6 fog simán, észrevétlenül kijött!


Ezért írtam, nekünk maximálisan bevált!

2010. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet a babád amúgy is jó alvó..de sajnos nem mind viseli ugyan úgy...!Mint ahogy van aki észre sem veszi ,h.kinőtt a bölcsesség foga van aki meg hetekig szenved tőle felnőttként...a borostyán hatása nem bebizonyított csak egy kit-hiedelem,mer bár tény a drágaköveknek elvileg van gyógyító hatásuk,de hogy mennyi illóolaj tud kioldódni egy több ezer éves fenyőgyantából-borostyánból azt senki nem bizonyítja be sztem..fogtechnikus anyuka
2010. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!