Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek a Bálint vagy a Péter...

Nektek a Bálint vagy a Péter név tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Esetleg mindkettő - de milyen sorrendben? Tudom sok az ilyen kérdés... 😄

A lánynévben nagy volt az egyetértés, de 99%,hogy fiú. Az egyik az apuka neve, a másik nekem tetszik, ő nyilván a sajátját szeretné, vagy a kettőt valamilyen formában. Én az elején rámondtam az áment az övére, úgy is hívja a babát már a család :D De mikor össze-összekapunk, néha mondom, hogy majd úgyis engem fognak megkérdezni 😬😁

Nem, nem rajtatok múlik végső soron a döntésem, de megkérdeztem az ismerőseimet is, ott többségben volt az egyik változat, viszont kíváncsi lettem pártatlan véleményekre is :)


2019. aug. 29. 20:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Péter.
2019. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Bálint .
2019. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Bálint.
2019. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

Péter.

Előnyös, hogy Petinek lehet becézni is, a Bálintból a Bálintka nekem valahogy nem áll szájra.

2019. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk a férjemet kérdezték a nevéről. :D

Bálint

2019. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ha anyuka off, és jelen van apuka, persze őt is megkérdezhetik, ez igaz. Lányomnál anyukámat (is) kérdezték, mert ő volt benn velem, hálistennek aznap reggel, ha későn is, de tájékoztattam a végleges változatról, szóval azt mondta :D De átírták volna mielőtt az amyakövbe lett jegyezve, mert először csak a karszalagra került fel meg ilyesmi. Ott apuka rámbízta, csak annyi volt, hogy kb. 5-6 név volt a listán,abból az egyik ne legyen, nem is az lett.
2019. aug. 29. 20:56
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Péter, nagyon kedvenc, sajnos a férjemnek nem tetszik, de azért mindhárom alkalommal próbáltam rábeszélni
2019. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
6: nem voltam off, gátvédelmes szülésem volt, nem is varrtak, egyszerűen a férjem állt közelebb az ajtóhoz. :D
2019. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

Bálint (a fiam is)

A 2 nem illik össze


(mindkét babánál a páromtól kérdezték a nevet, én nem is hallottam mikor)

2019. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Péter, az egyik legszebb név szerintem
2019. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!