Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek ismerős? 14 hónaposo...

Valakinek ismerős? 14 hónaposom 4 napja éjszaka ezt műveli (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Elalszik időben mint eddig is, viszont 30-40 perc alvás után felsir, mászik az ölembe, és órákig nem is alszik vissza. Megnyugszik hamar amint felveszem, csak nem hajlandó vissza aludni.

Példa : ma elaludt 9kor, fél 10 előtt felsirt, fél 1kor aludt vissza nagy nehezen.

Ma hajnalban is eljátszottuk, 3kor ébredt, sírt, 6kor aludt vissza.12 hetes kismama vagyok emellett, ettől a kb nulla alvástól már Kikészültem 😣 Citromfű teát javasolta egy anyuka, bevált valakinek? Előre is köszönöm szépen a segítséget!


2019. aug. 30. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 12-17 hónapos kora között csinálta minden egyes éjszaka, hogy 8 előtt elaludt, kb. éjfélkor ébredt, evett és 2-3 órán keresztül fent volt. Senki sem tudja az okát, kb. 1 hete maradt ez el. Most is ébred,eszik, de alszik is vissza. Amúgy az elmúlt hónapokban jött ki 4 rágófoga, nemrég bújt ki a 4., lehet ez volt a bűnös,na de 5 hónapon keresztül minden éjjel? Nálatok hogy áll a fogzás?

Amúgy én is 16 hetes terhes vagyok, szóval átérzem, most pl. a meleg miatt nem tudom aludni...

2019. aug. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Citromfű tea ismerősömnek bevált, bár ott az volt a gond hogy este lefekvéskor nem akart aludni, fél volt pörögve. De utánna jobb lett.

Lehet hogy a meleg miatt ilyen, az jövő héten kiderül mert jön a lehülés.

Ha esetleg most kezdett el menni az is befolyásolja az alvást.

2019. aug. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hittem ilyen csak nálunk van.😀 Az én babám 6 hónapos, 4 hónapos kora óta csinálja ezt. Én sem tudom az okát, annyi javulás már van, hogy ilyenkor nem 3 órát van fenn, "csak" 2-t.
2019. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jézusom, ilyen kicsik mellett újra terhesek lettetek? Nem vagytok normálisak. Terhesen nem aludni nagyon káros!!!!
2023. ápr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!