Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám éjszaka még...

5 hónapos babám éjszaka még egyszer eszik. A védőnő, sok ismerős szerint el kellene hagyni az éjjeli evést. Hogyan valósítsam meg és miért kell? 5 hónaposan már nem "illik"?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy csak a én babám eszik éjjel. Mindenhonnan azt hallom, hogy bezzeg az én gyerekem. Még szinte a világon se volt, de átaludta az éjszakát, soha nem kelt fel. Nem lehet, hogy csak az idő szépíti az emlékeket? Vagy tényleg el kellene hagyni az éjszakai evést? De hogyan fogjak neki? A "hagyjam sírni, pár nap múlva úgyis abbahagyja" módszert nem szeretném kipróbálni. Valakinek van valamilyen jól bevált módszere?
2009. máj. 6. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
majd elhagya magátol ha már táplálob ételeket is fog enni nem kell ezt eröltetni az én hat honapos fiam még mindig eszik 1-2 szer éjszaka én bisztos nem fogom ráeröltetni mert ugy is elhagya majd egy pár honapon belül
2009. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem kellene még ezzel próbálkozni. Az én lányaim még majd' 3 évesen is felkeltek cicizni éjszaka. Ezt nem a szülőnek kell irányítani, szerintem.
2009. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyatejes a baba, akkor nem kell kihagynod. Unokatesóm kisfia 13 hós és még mindig kell éjszaka enni. Mikor eszik utoljára és mikor ébred?
2009. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, ne hagy magad cukkolni! :) Az enyém is 5 hónapos (tápszeres) és még egyszer-kétszer ő is felkel enni.. Engem nem zavar, különben is nagyon hamar visszaalszik.
2009. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hölgyeim! Nem bosszantó ez a sok szuper anyuka?

Kedves kiíró! Ha a babád igényli akkor egyen, majd fokozatosan elfogja hagyni.

2009. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad stresszelni mások által, ha éhes a kicsi, hát adj neki kajcsit éjjel is. Egyébként én is örökké ezen rágódtam, egyszer egy anyuka nekem azt mondta a pár hetes kisfiáról: "Szerencsénk van, nagyon jó baba. Nem sír egyáltalán." Most őszintén: EZT ELHISZI VALAKI?????
2009. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást. Tápszeres és tízóraira megeszik egy teljes adag gyümölcsöt. Most kezdjük a zöldségek kóstolását.

Vacsora 9-kor, éjjel 2-3 körül eszik, reggeli 8-kor.

2009. máj. 6. 14:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, az én kisfiam szombaton lesz 5 hónapos és éjjel egyszer még eszik. Én is folyton azt hallom, hogy mikor alussza már végig az éjszakát, ideje lenne már, hogy ne ébredjen fel éjjel stb. Én csak abból a szempontból örülnék, hogy valszeg kipihentebb lennék, mint most, de egyébként nem zavar. Mivel tápszeresek vagyunk, így kicsit macerásabb előállítani a kajcsit, mintha szopizna, tehát több időt vesz igénybe. Mivel most már naponta eszünk főzeléket, gyümölcsöt, bízom benne, hogy lassan eléggé megtömi nappal a pocakját, és végigalussza az éjszakát.
2009. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 4. vagyok. a miénk is tápszeres, és pont ugyanezt csinálja ugyanekkor! :)
2009. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 7 hónapos babám eddig összesen kétszer aludta át az éjszakát, na bumm... egyszer vagy kétszer mindig felkel, megetetem visszaalszik és kész. Egyszer kipróbáltuk hogy Apa ment be hozzá, azt a visítást :) ez nem aaaaaaz, aki enni tud adni nekem!!!!! :)))))
2009. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!