Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kéthónapos babámnak a...

Ha a kéthónapos babámnak a fülei egyenletesen alul-felül elállnak a fejétől, van esély hogy később kevésbé fognaki kiállni?

Figyelt kérdés
Alakulhat a fejformája úgy, hogy a fülei közelebb legyenek a fejéhez ?
2019. aug. 31. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egyáltalán nem állt el, aztán ahogy nőtt, mégis elálló lett.5 éves. Genetika. Ez van.
2019. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pontosan, genetika. Nem lehet tudni milyen lesz később.


Nekem egy kicsit elállt mikor egész pici voltam, aztán valahogy hozzá nőtt a fejem. Nyoma sincs már.

A kicsi fiamnak igazi kis dumbo fülei vannak, meglatjuk később hogy alakulnak.

2019. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha eláll, akkor eláll. A nagyfiamnak elallt 3 naposan, most 6, meg mindig eláll. Mindenki szerint cuki. Az apjanak is eláll, soha nem csufoltak emiatt. Az öcsemnek is elallt, meg most is, de nem annyira. Őt sem csufolták. Az elalló fül genetika, ha felnőttkent zavarja, megműtteti.

Nem kell erre ennyire rápörögni.

2019. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, hogy genetika, ezzel eddig is tisztában voltam. Csak azért kérdeztem, mert nem az van, mint sok elálló fül esetében, hogy mondjuk a felső rész kiáll, és maga a fül formája miatt van az elállóság.

Nálunk csak a fejtől való távolság nagyobb szerintem, és ezért kérdezem, hogy esetleg ahogy a fejforma "kitölti" jobban, lehet, hogy nem fog elállni ? Nyilván tudom, hogy erre senki sem fog tudni válaszolni :) De esetleg valaki másnál is volt-e ilyen, és tudna-e tapasztalatot mondani ?

2019. aug. 31. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egész füle eláll a fiamnak is. Alul is felül is. Az apjának is, sőt a nagyapjának is. Nem nőtt hozzá a feje.
2019. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!