Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor barnult be a babátok szeme?

Mikor barnult be a babátok szeme?

Figyelt kérdés
4 hónapos a fiam, egy cseppnyi barna sincs a szemében, gyönyörű kék. Világosabb, mint mikor született. Nekem barna a szemem, apukajának kék. Lehetséges, hogy már kék marad?
2019. szept. 8. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Több mint valószínű. Azért a kisbabák kék szeme ami bebarnul nem úgy kék, mint amit te leírsz. Inkább olyan kékes árnyalatú sötét. De nem egyértelmű kék ami bebarnul.
2019. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan kek a babam szeme, de egyikunknek sincs kek szeme, barna nekem is es paromnak is. Ezert enis sokat jartam utana h vajon igy marad e neki, nagyon sotet kek szemmel szuletett aztan fokozatosan honaprol honapra vilagosodott es most 17 honaposan mar csodaszep tengerkek szeme van. Szerintem mar igy marad neki, nem fog bebarnulni, az arnyalatok viszont sokaig valtozhatnak.
2019. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Ne viccelj kettes egy másfél éves gyerek szeme egyértelműen nem lesz már barna. Az én szüleim is barna szeműek én meg kék. Van ilyen. Homozigóta recesszív.
2019. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó akkor arra mit mondasz, hogy 8 eves koromig kék volt a szemem, most pedig zöld? Nincs kontaklencsém. Fokozatosan vált zölddé. Szóval ne vegyel rá mérget, hogy igy is marad. A nagyfiamnak szürkészöldes a szeme úgy 1 éve. 6 eves.
2019. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké, zöld(es) lett, de nem barna. A kék szeműek szeme amúgy is változik általában a kek-szurke-zold vonalon eletuk folyamán. De olyan nincs, hogy bebarnul mivel a kék szem mutáció. (Oké lehet hogy volt már olyan világszenzáció, hogy bebarnult valaki szeme x éves korában, ugy hogy egszinkek volt korabban, de most ne a millióból egyből induljunk ki)
2019. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3as, sehol nem irtam azt h a masfel evesem szeme be fog barnulni. Honapokkal ezelott nezegettem rola a neten informaciokat, ezt irtam h csak arnyalatokat valtozhat de nem lesz barna.
2019. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra válaszoltam, hogy azt írtad szerinted úgy marad neki. Nemcsak szerinted. Úgy fog maradni 😊
2019. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 hónap körül...
2019. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!