Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fokeletes mamiknak is nehez?

A fokeletes mamiknak is nehez?

Figyelt kérdés
Nekem van egy alapvetoen szerintem jo baba kisfiam, de ha front van vagy rossz napja akkor az vmi brutalis... EGESZ NAP sir, ejszaka nem akar visszaaludni rosszul eszik kikeszit egyszeruen a szerelmem. Pedig mindennel probalkozom, seta, jatek, cumi, ehes e melege van fazik e pelus tiszta e pihenoszek, adami hinta, feszek, ahhh sorolhatnam... es tudom h benan hangzik de ... ilyenkor eszembejut h azok a tokeltes intsamamik is vajon szoktak szenvednj neha napjan? Akik mindig szep ruhakban szep simnkben mosolygnak tokeletes testtel belott hajjal allandoan vmi meno helyen programoznak a gyerekkel v folyton nyaralnak nem is ertem hogy birja a gyerek a sok utazast stb stb tudjatok nicolemeloche eszterwolf jennikalo es a tobbiek. Nem bantani akarom oket felreertes ne essek csak tenyleg elgondolkzoom rajta h en csinalok vmit nagyon rosszul v azert nekik is sir a gyerekuk ok is ejszakaznak a gyerekkel es vannak en ezt mar nem birom tovabb pillanataik? Tudom h az indta csak kirakat elet... de valahogy nehez elkepzelni h ok is sirnak ejjel mert 4 oraja uvolt a gyerek mert faj a hasa v ilyesmi

2019. szept. 9. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Felesleges a f***méregetés, egyrészt nem minden gyerek egyforma, másrészt nem mindenki egyformán neveli a gyerekét. Inkább azon gondolkodj, nem-e rontottál el valamit a napi rutinnál? Az óraműpontos etetésnél? Az altatásnál?

off: mielőtt kiírnád a kérdést olvasd át és javítsd ki a hibákat, mert ez az íráskép egy borzadály.

2019. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

1: nem a szerelmed. A gyereked, akit szeretsz. A szerelmed a párod.

2: jól látod, az csak kirakat élet. Komolyan elhiszed h 0-24ben sminkeben vannak? Az ilyen készülődések kifejezetten a kép kedvéért készülnek.

2019. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Most elarulom, hogy hogy: ugy, hogy ez a 3 no speciel egesz eleteben professzionalis semmittevo volt es miutan a gyerekuk megszuletett sem volt semmi egyeb dolguk mint nehany takaritono meg bebiszitter segitsegevel eletben tartani a gyereket mikozben a segguket mutogatjak instragramon. Mindegyiknek a szulei eleve elhalmozzak oket penzzel (3-bol 2-t ismerek) majd fogtak maguknak egy-egy gazdag balfacant akinek eleg volt az hogy kineznek valahogy. Gyorsan szultek nekik par porontyot majd pl nicole lepasszolta azt a ronda palit (nina apjat) eszternek . Mert kb semmi mason nem kell torniuk a fejuket minthogy hogy cserelgessek a kanjaikat mint a tinedzserek meg melyik filtert toljak ra az instafotora. Jenni szinten egy apuci kislanya akit a mai napig kb az apja nyaraltat a ladikukon az adrian a maradekot meg a ferje fizeti mert jennike a magamutogatason kivul semmi mast nem csinal csak tartja a markat a palijanak meg az apjanak, a masik ketto detto ugyanez. Tokeletes anyak. Ja, jot nevettem.

Mindenkinek vannak szar napjai es nem attol leszel jo anya hogy egy tengerparton mutogatod a pichadat. A gyerekhisztit mutogatni pedig nem divat, az nem hoz likeot de nyugodj meg, hogy naluk is van fogzas, betegseg, hiszti, ejszakazas, siras csak nekik nem az a “dolguk” hogy ezt megosszak mert amikor a gyerekuk eppen a foldon fetreng uvoltve akkor ok epp a harom honappal azelotti nyaralasrol valasztanak egy kepet amit kitehetnek mintha epp ott lennenek hogy folyjon a nep nyala. Facebookon egyebkent jenni osztott mar meg foldon fetrengos hisztit ha arra lennel kivancsi (csak erdekesseg hogy ezekben a napokban nyaralos fotot posztolt instagramra amugy nyilvanos poszt mielott valaki belemszall):

[link]

2019. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

1.Ha kikészít a szerelmed az baj, ugyanis elvileg ő lenne az, aki a gyereketek körüli teendőkben veled együtt részt vállal.

2. Az csak a máz. Ha kicsit több eszed lenne, nem kérdeznéd ezt meg (lsd. Vasvári Vivike kirakat élete, most meg válik)

3. Tiszteld már meg a válaszolókat, meg egyáltalán azt, aki elolvassa a zagyva kérdésed, hogy általános iskolásokat kicsit überelve, tagolod a mondatot, írásjeleket használsz stb.

2019. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!