Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki melyiket venné, ha adott...

Ki melyiket venné, ha adott összeg áll rendelkezésére: alacsonyabb kategóriás ÚJ, vagy jobb fajta de használt autósülést? És miért?

Figyelt kérdés
25-30000.-
2010. júl. 14. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Átmenet?


Ez pl jó is, és annyira nem is drága:

[link]

2010. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen egy minimum jó törésteszteset,de inkább még egy hónapig gyűjtsetek rá, és vegyél egy jobbfajta újat, Conecot, Top ridert, Espirot, naniat semmiképp
2010. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hasznaltat, de jo toresteszttel rendelkezot. Fontos, hogy megnezd mielott megveszed, illetve ne legyen serult. Olyat sem szabad megvenni, ami esetlegesen olyan autoban volt, ami utkozott.

Mi Bebe Confort Iseos-t vettunk 25.000Ft-ert, jo allatpotban.

2010. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor azt mondjátok, hogy inkább használtan vegyünk egy magasabb kategóriájút. De honnan tudom, hogy nem karambolozott-e amit hazsnáltan veszünk? Úgysem mondaná meg az eladó...


Második: Espiro Optimára gondolsz, hogy olyat ne? És a Nania egyik tipusát se?

2010. júl. 14. 20:25
 5/12 A kérdező kommentje:

Harmadik, ilyen van nektek?

[link]

Jobban megéri, mint ennyiért egy új?

Kicsit ódzkodom a használttól.

2010. júl. 14. 20:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó törés teszteset vennék, inkább használtan, vagy gyűjtenék egy újra.
2010. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Nania van, azzal mi a baj? Isofixes. És nem volt olyan drága. Akciósan vettük, Brendonban.
2010. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is szeretném tudni, hogy mi a baj a Naniával. Kedvező árú ülései vannak, ami pont nekem való.
2010. júl. 14. 22:25
 9/12 anonim ***** válasza:

Pont ezen agyaltam én is heteken át, aztán a jó minőségű, de használt ülés mellett döntöttem. Teszveszen vettem, de előtte kb 1000 kérdést tettem fel az üléssel kapcsolatban. Meg megnéztem azt is, hogy eredeti tulajtól vegyem. Van sok olyan eladó, akinél van akár 10-15 ülés is, mindet újszerűnek tünteti fel, de nem vennék tőle. Szerintem ő maga sem tudja, hogy mikor, ki használta.

Én jól jártam az üléssel, tényleg nagyon jó állapotú, előttem másfél évet használták, aztán kinőtte a kis gazdája. Még nyári huzat is volt hozzá, ami külön csak 8000 Ft a Brendonban. Egy karc, folt sincs rajta. Bár ha lett volna 60-70000 Ft-om, biztos újat veszek, de hát sajna nincs...

9 hónapos baba anyukája

2010. júl. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2010. júl. 15. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!