Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy 17 hónapos baba nem...

Ha egy 17 hónapos baba nem tud puszit és ölelést adni, szetetetét nem fejezi ki, lehet hogy autista?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy autista, ilyen kicsi korban még nem lehet megmondani pontosan.

Kicsi még, nem kell egyből rosszra gondolni.

2019. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis.
2019. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az autista ha ilyet kerdezel..Nem vagyunk egyformák. Babának se. Amit egyik szeret és csinál azt a másik nem. Attól még nem kell egy ilyen komoly betegséget ráhúzni szerencsétlenre..
2019. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak,h megnyugtassalak....

A fiam októberben lesz 2 éves. Kb. 1-másfél hónapja ad puszit,de inkább úgy,h fújja a levegőt kifelé,szóval meg nem az igazi cuppanós😊

Igazán megölelni is úgy 1 hónapja kezdett.

Szóval,nyugi! És az autizmusnak sok más tünete van,de egy ilyen kicsi emberkét még nem is diagnosztizálnának.

2019. szept. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves vagyok, puszit indokolt esetben adok, ölelés nem jön magától, arra úgy kell megkérni.😅 Nem vagyok egy ilyen babusgatós fajta.😁 Bújni néha szoktam, meg anya és öcsém haját rendezgetni, de nálam családon belül itt ki is fújt a szeretet kimutatásának fizikai része😂

És nem vagyok autista, szóval nyugi!😇 És remélem a te gyereked majd más lesz, mint én, mert az én családom mindig nehezményezi ezen szokásomat, de nekem kellemetlen az ilyesmi érintkezés 🤷

2019. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia mi lett veletek azota?
2021. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6os nalatok is ez volt azert kerdezted? Veletek mi hogy alakult utana? Az en kisfiam sem egy bujos fajta egyenlore, bar elalvasnal mindig kozel jon, fogja a kezem, osszeerinti a fejet az enyemmel, viszont en is azt erzem, h engem nem igazan olel vagy puszil meg. Az apukajat tobbszor, nem ertem ez miert van, pedig mindent megteszek erte minden nap, h jol erezze magat es boldog

legyen 😌

márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!