Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oltoztessem ebben az...

Hogy oltoztessem ebben az idoben a babat?

Figyelt kérdés
2 hetes mult, ugy alakult, hogy ma mindenkepp ugyet kell inteznunk..ilyen 25-26 fokban hogy oltoztessem fel? Autoval megyunk, de azert nyilvan ki be szallunk majd az autobol, hosszu ujju body, naci, zokni, vekony sapi eleg ra, plusz egy vekony takaro? Vagy keves?
2019. szept. 16. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én így oltoztetnem, ahogy leírtad, a takarót és a sapkát ha nagyon meleg lenne esetleg elvenném
2019. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hosszú body, vékony talpas nadrág. Ha fúj a szél nálatok, akkor mehet rgy sapi meg egy takaró, szélcsendben felesleges. 😊
2019. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én ma így vittem ki a 4 hetes babam: rövid ujjú body, rugdalizo (jobban szeretem, mert a nadrágot, zoknit már lerugja/lecsuszik), kis sapka és betakarom puha takaróval

2019. szept. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En igy: hosszujju body, kisnaci, vekony zokni es vekony spaesz. A mozesben igy egy kicsit meleg volt, de ennel kevesebbet nem merek raadni
2019. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!