Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszásra mehetünk ketten a...

Babaúszásra mehetünk ketten a babával?

Figyelt kérdés
Én is és az apja is szeretnénk részt venni a babaúszáson, legalább az első órán, szeretnénk látni mit produkál a baba :) Lehetséges ez? Vagy szigorúan egy babával csak egy kísérőt szoktak engedni? Mi a tapasztalat?
2019. szept. 16. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Hely függő! Ahova mi jártunk oda csak egy fő mehet. Amikor csak kerestem, volt olyan ahova mindkét szülő mehetett
2019. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk jöhet akármennyi kísérő, +300 Ft kísérőjegyet kell váltani. Tatabánya.
2019. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, egész pontosan a vízbe egy kísérő mehet be, de a parton akármennyi tartózkodhat. Velünk is mindig jön a férjem.
2019. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is mindig ketten megyünk, ugyanis én gyáva vagyok a vízalá bukásnál :D Felváltva vagyunk a kicsivel.
2019. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol másképp működhet. Ahová mi járunk, ott bárki bemehet a vízbe, persze azért plusz fizetni kell. De van száraz kísérő is, aki nem megy be a vízbe. Neki is kell fizetnie, de az olcsóbb. Mi mindig hárman megyünk és apuka is bejön a vízbe, de én úsztatom a babát. Mivel a foglalkozás után is lehet még maradni, akkor még szoktunk gyakorolni, játszani a medencében apukával is.
2019. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Akkor az a legjobb ha helyben utánaérdeklődöm, de azért legalább van remény :)
2019. szept. 16. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!