Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol csinálnak füllyukasztást...

Hol csinálnak füllyukasztást Budapest 13ker-ben? Vagy esetleg a kórházban megcsinálják? (A Péterfyben fogok szülni)

Figyelt kérdés

Igazából kifejezetten az a módszer érdekel amikor nem pisztolyal lövik a fülét a babának hanem tűvel kiszurják, mert akasztós fülbevalónk van a picinek félre rakva, és azt tudtom szerint nem lehet pisztollyakl belőni. A barátnőméknek Veszprémben megcsinálta egy védőnő,de itt nálunk a védőnők nem foglalkoznak ilyennel.

Esetleg aki szült már a Péterfybe, ha adunk egy kis pénzt megcsinálják ott?Vagy tudtok ajánlani valakit? A 13 kerületben lakunk, és amint lehet szeretném majd megcsináltatni a lányzónak.

Előre is köszi a válaszokat! :)


33+1h kismami


2010. júl. 15. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

a péterffybe szúrnak fület,igen,csak majd szólni kell egy csecsemősnek,ki csinálja.

Szép napot!

2010. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha elfogadsz egy jó tanácsot, ne a tűs megoldást válaszd. Én végig néztem egy kislány fülbevalóberakását (vidéki vagyok, nem az általad említett kórházban történt) a kórházban, üvöltött és vérzett neki. Én is ott akartam berakatni neki (gyerekosztályon voltunk,ezért csuszott a dolog), de mi később mentünk haza, így a tapasztaltak után nem vállaltam.Ha lövik,az nem vérzik, gyorsabb és humánusabb. Én is megvettem a fülbevalót születése előtt,de még mindig nincs benne neki. Kilövetem kb 4 hósan majd neki, akkor úgyis gyógyfülbevalót lőnek be, és 2-3 hét múlva ki lehet cserélni a sajátra. Persze te tudod, én csak leírtam a véleményem! Könnyű szülést majd Neked, ha itt lesz az idő!:)
2010. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.És a tapasztalatokat. Mondjuk a barátnőm azt mondta az ő kislánya egy hang nélkül türte a tűs füllyukasztást.Arra már nem emlékszem hogy vérzett-e neki, vagy sem, de asszem nem.Viszont akkor 1 hós körül volt a kiscsaj.

Méhűg egyszer köszi! :)

2010. júl. 15. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!