Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelore valami trukk?

Keresztelore valami trukk?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak 2 het mulva lesz a kereszteloje, 4 honapos. Eleg kiszamithatatlan h mikor alszik mikor nem es az is kiszamithatatlan h ha enren van akkor nyugos e vagy jokedvu. Van vmi tipp h a keresztelon h maradjon nyugiba? Jol kajaltassam be elotte?

2019. szept. 27. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Ne adj sokat enni mert ha sir hanyhat, bukhat majd.

Altalaban vegig sirjak a babak, nyugi

2019. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Az a legjobb trükk ha negvárod még cselekvőképes lesz
2019. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet varni, mielobb meg kell keresztelni
2019. szept. 27. 19:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk mondta az Atya, hogy nyugodtan lehet neki vinni enni, inni, meg játékot bőven. Mondta, hogy a szertartás alatt nyugodtan meg lehet etetni, ha igényli, vagy nyűgös. Készítettem tápszert neki, meg vittem inni, játékokat stb. Nagyon jól elvolt, mise alatt megetettem, a végére elfáradt, aludt volna már, akkor már türelmetlenkedett.

De ne izgulj, az sem baj, ha sírdogál. Felállhattok vele, dajkálhatjátok, láttam olyat is már, hogy bevitték a babakocsit és oldalt abban tologatták, csak a keresztelés idejére vették ki.

2019. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"mielobb meg kell keresztelni"


Miért?

2019. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert 26.hetre szuletett 680 grammal es nem vagyok (voltam) istenfelo sot meg se vagyok keresztelve, de amikor 680-rol visszafogyott 610-re, 100 cso logott ki belole, lelegezteto gepen volt, vert kapott, agyverzese volt es meg sorolhatnam azt mondta az orvos h meg fog halni. Es en akkor alkut kotottem Istennel, hogy ugyan egesz eletemben elutasitottam a vallast, most megis ot kerem, hogy mentse meg az kisfiamat es en itt es most az inkubator mellett megeskuszom, hogy megkeresztelem a leheto leghamarabb. A kisfiam egeszsegesen hazajott velunk 2,5 honap korhaz utan. Most rajtam a sor hogy teljesitsem az alku rameso reszet.
2019. szept. 27. 21:24
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Ez szánalmas. Ha isten létezne nem lenne koraszülött a gyereked.
2019. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Neked vmi szornyu lehet az ertelmi intelligenciad, hogy erre ezt birtad idebofogni:) ha Isten nem letezne, nem lenne most egyaltalan babam. De nem allok le vitatkozni errol senkivel.
2019. szept. 27. 21:57
 9/11 A kérdező kommentje:
Erzelmi
2019. szept. 27. 21:57
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy nyafka ontelt kislany voltam, akinek soha nem kellett megkuzdenie semmiert. Isten adott egy korababat es turelemre, alazatra, igaz hitre, kitartasra, meltosagra es a szeretet legmagasabb fokara tanitott meg vele.
2019. szept. 27. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!