Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik méretű úszópelus lehet...

Melyik méretű úszópelus lehet rá jó? (babylove)

Figyelt kérdés

Fiam 7,5 kg. A babylove 4-es pelenkáit hordja (3-ast több fajtából is kinőtte). Elég hosszú gyerek, néha pufibb, de nagyon gyorsan nyúlik...

Úszópelenkát szeretnék neki venni, lehetőleg babylove-ot. Az S-es 4-9 kilóig van, az M-es 7-13. Most vajon melyik lehet jó rá? Feleslegesen nem szívesen vennék, nem olcsó sajnos (tudom, el is adhatom, de mégis..)...esetleg valakinek van tapasztalata?


2019. szept. 28. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is kb ennyi kilosan vettünk mindkettő méretet, az S es nagyon kicsi, az M es bugyipelenka, az jött be.
2019. szept. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
M-es-et vegyél. Mindig a nagyobbat érdemes.
2019. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
M-es! 7,1 kiló volt a lányom, mikor vettem neki egy S-es csomagot, de nem volt rá jó. Mindenképp M-es kell.
2019. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés is, nekem kicsit segítene, ha leírnád a hosszát. Amúgy kb ilyen súlyban volt a lányom (kb 7200 gramm, 68 cm), amikor M-es úszópelusra váltottunk, mi is babylove-ot használunk.
2019. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, az M-es lesz szerintem.


A hosszát ma mérték az orvosnál, 66 cm...de szerintem elmérték, a 68-as ruhákat már nem tudom ráadni, 74eseket hord,amik kicsit bők, szerintem 70 cm körül lehet.

2019. okt. 1. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!