Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eldobhatôs úszópelenkát hogy...

Eldobhatôs úszópelenkát hogy kell használni? MInden vizkijövetel után cserélni kell? A Pisi kifolyik? Akkor ha kijön a baba a vizböl sima pelust kell ráadni? Egy uszópelus csak egy alkalommal jó, ha nem kakis?

Figyelt kérdés
Bocsi,de hülye vagyok ebben a tèmàban! :)
2014. jún. 12. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Hivatalos verzió:

Vízben úszópelus, ha kijön a vízből szokásos pelus, hogy ne ázzon a kis feneke a vizesben. A használt úszópelus kidobandó.


Nem hivatalos verzió:

Használt úszópelust kiakasztod a tűző napra, ha megszáradt, újrahasznosítod.

2014. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam vele, hogy kidobom. Csak szépen megszáradt, semmi baja nem volt. Naná, hogy ráadtam megint a gyerekre. Nyilván nem volt benne kaki :)
2014. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az eldobhatós az egyszer használható (ezért eldobható). Ha csak rövid időre jön ki a vízből, akkor nem feltétlen kell egyből levenni, de lassan szárad, úgyhogy célszerű a medencén kívül simára cserélni. A pisi átfolyik rajta, nincs olyan úszópelus, ami bent tartaná (még a mosható sem). A lényege, hogy a kakit bent tartsa. Nem feltétlen kell drága, márkás úszópelust használni, ezekben nincs olyan nagy különbség, mint a sima pelusban, max a mintája, színe. Én Liberót használok amúgy, de úszópelusnak tökéletesen bevált a DM-es is, de többfélét is használtam.
2014. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kõszi!Akkor most màr èrtem!Rossmanban vettem neki.Akkor jô hogy nem vettem dràgàt! :)
2014. jún. 12. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Tavaly 10 perces használat után kidobtam az úszópelust... Jó hogy olvasom a kérdésed és a válaszokat, jövő héten megyünk nyaralni, ha úgy alakul én is megszárítom a pelust és újra ráadom. :)
2014. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!