Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi mindenre jó a sudocream?

Mi mindenre jó a sudocream?

Figyelt kérdés
csak ilyen pelenkakiütésre babáknak,vagy a terhesség alatt is jó valamire,ilyen kiütésre?Csak mert most vettem észre a 2kezemen a könyökhajlatban belül hogy piros és viszket,de nemtudom mitől...gondoltam hátha jó lehet rá ez a krém,mert vettünk a babónak.Mást úgyse nagyon lehet rákenni terhesség alatt:S bőrgyógyászhoz meg el nem megyek,mennék 2 lépést és rosszul is lennék,na meg ma már amúgy sincs,nyilván ha rosszabb lesz muszáj leszek elmenni,de addig is aki használ ilyet,megtudja nekem mondani mikre jó,és hogy bekenhetem-e vele a kezem,vagy felesleges?Köszönöm!(36h)
2010. júl. 15. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A sudocremet egy napos újszülöttre is lehet kenni, szóval valószínűleg kismamák is kenhetik magukra. Szerintem pont erre nagyon jó még, leégett, irritált bőrre.
2010. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor kipróbálom,bajom nemhiszem hogy lesz belőle,legfeljebb nem használ majd.
2010. júl. 15. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Probald batran :) en kozmetikus vagyok es terhesseg alatt ezt hasznaltam amikor a hormon valtozasoktol pattanasok tettek rajtam.gyantazas utan is ezt hasznalom magamra, viszont a lanyomnak a gyogyszertarit hasznalom.
2010. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most loptam a gyerekéből,mert napokig ment a hasam és hiába a dolog utáni mosakodás mégis tiszta seb lett a fenekem,kb mint a babáké amit kicsípett a kaka.Tegnap kentem rá először, ma már alig fáj:)Szóval használd csak ^^
2010. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)Akkor be is kenem.
2010. júl. 15. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:

MOndjuk én nem ilyesmire, de én is használtam már magamnak amikor béna voltam vasalás közben, és egy kicsit megsütöttem az egyik ujjam... Szép csíkom lett, de egy-két nap alatt teljesen elmúlt tőle!

Nagyon univerzális krém! :)

2010. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alkalmazható:


. pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére a széklet és vizelet irritáló anyagaival szemben

. ekzémás bőrfelületen

. felfekvéses bőrfelületen

. aknés bőrfelületen

. enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre


Sok mindenre jo. Probald ki! Bar az en ekcemamra nem volt jo hatassal, bar annak is ezer fajtaja van. Amugy szeretjuk:)

2010. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!