Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejpépet is csak kóstolgatás...

A tejpépet is csak kóstolgatás szintjén lehet neki adni?

Figyelt kérdés
Most kezdtük el a hozzátáplálást, és a gyümölcsöket szépen fokozatosan adom neki, minden nap egy picit többet, és kb.3 napig ugyanazt az ízt. Holnap már szeretnék neki tejpépet adni. Azt is csak kóstolgatás szintjén lehet, vagy adhatok annyit, amennyit kér? Egyébként tápszeres a babám.
2010. júl. 16. 12:51
 1/4 szikra veronika ***** válasza:
Én annyit adtam neki ammennyit megevett és jól is esett neki. Hál istennek semmi baja nem lett
2010. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szikra veronika ***** válasza:
Bocs elgépeltem amennyi:)
2010. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először abból is csak pár kanállal adj neki, hisz ez is egy új étel.eüs
2010. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy úgy étel, de mivel már hónapok óta tápszert eszik, és ha jól tudom, a tejpépnek is az az alapja, ezért gondoltam, hogy esetleg nem gond, ha annyit eszik, amennyit ő kíván.
2010. júl. 16. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!