Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam ma evett először...

Kisfiam ma evett először Milupa vaníliás tejpépet Ott ahol kifolyt a száján csupa apró piros pötty jelent meg szinte azonnal. Ez nem allergia ugye? Adhatom neki máskor is?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha azonnal kipöttyösödött tőle,akkor mi más lenne,mint allergia?
2011. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy érzékeny a bőre!


Nekem a nagy fiú volt nagyon érzékeny bőrű, NEM allergiás!!! Paradicsom, ketchup ha hozzáért az arcához kipirosodott neki, kis idő elteltével elmúlt. Soha nem volt gondunk ez miatt. Ha Én etettem nem volt piros, viszont amikor ő evett akkor került az arcára is és akkor picit kicsípte/kipirosodott neki. Semmi extra.

2011. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azóta kb. 1 óra alatt el is múltak a pöttyök. Akkor voltak régebben ilyen pöttyei ha visszabukott.
2011. nov. 12. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is érzékeny bőrű, a lányomnak is kipirosodik sok mimdentől.
2011. nov. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*sokmindentől
2011. nov. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányom lehet, hogy allergiás a paradicsomra.A doki azt mondta, hogy tegyek egy szeletet a bőrére.Ha allergiás, 20 percen alatt ki fogja ütni.
2011. nov. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem várjál vele min. 2hete, de én a helyedben megemlíteném az orvosnak vagy védőnőnek
2011. nov. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerős babával is ez volt, gondolták tejallergia (túrótól volt), de végül vizsgálatok után kiderült nem az, csak érzékeny a bőre. Azért nem árt utánajárni....
2011. nov. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!