Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet interaktív...

Verica kérdése:

Hogyan lehet interaktív szimulációs babákat kölcsönözni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hallottam olyan lehetőségről, hogy ki lehet kölcsönözni ún. interaktív babákat, akik szimullni tudják egy igazi kisbaba létformáit. Pl. Sírnak, meg kell őket etetni, tisztába tenni stb. Kórházakban is használnak ilyen babákat ahhoz, hogy a nővérek megtanulják a szakszerű gondozásukat. Elvileg a Mornig show egyik részében és a Való világban is volt erre utalás. Viszont akárhogy próbálkozom nem találok semmi információt az interneten azzal kapcsolatban, hogy hol lehetne ilyen babákat kölcsönözni. Köszönöm előre is a segítséget! Légyszi csak a témára vonatkozóan írjatok! Nem lehet saját gyermekem, ezért is érdekel ez a lehetőség, hogy szerezhessek efféle tapasztalatot.
2019. okt. 13. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kölcsönözni lehet-e,és ha igen,hol,nem tudom. De venni lehet. Nem olcsó,150.000 Ft.körül van.


De nem bántásként kérdezem,hogy jött az ötlet?

Nekem sem lehetett gyerekem (örökbefogadtunk),de nem jutott eszembe ilyen.


Hozzàtartozik,hogy akkor jött be a Tamagocsi-őrület,és az öcsém poénból akart venni nekünk egy csecsemőset (rossz poén lett volna),de szerencsére édesanyánk lebeszélte róla.


Semmi nem helyettesíthet egy élő csecsemőt.


Bocs,ha ezzel bántottalak volna,nem ez volt a szándékom.

2019. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2019. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!