Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A barátnőm kakiltatta a...

A barátnőm kakiltatta a babáját multkor előttem és majdnem elsirtam magam! Szinte szó szerint kinyomta belőle ugy hogy teljes erejével ráfeküdt a pici lány hasára! És már elfehéredett a pocija! Hosszu távon nem lehet később ebből nagy baj?

Figyelt kérdés

Segíteni akarok neki ,mert kínzás amit csinál azzal a szegény kislánnyal!!!

Persze nem direkt de igy tud csak kakilni!

Anyatejes ,de a barinőm dohányzik ,és terhessége alatt is dohányzott!!Nem ez leeht a baj?

Ha tud valaki vmi jó ötletet kérem irjon!!

Előre is köszönöm a válaszokat


2008. nov. 16. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
jésusom!!! ilyet még nem hallottam :O nem hiába vannak gyógyszerek a gyógyszertárban!! próbáljon meg neki vizet adni az is segít a kaki meglágyulásában. de én ugy tudom hogy kell lennie valaminek a patikában :O
2008. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is nehezen kakilós,de a paradicsomé csodákra képes!ha végképp nem jön a kaki akkor pedig lázmérőzünk attól is megindul szinte egyből ,mert inger éri a végbelet,de nem fáj neki!Az ebédjéhez pedig mindig pár csepp olajat teszem!A doki is azt mondta sok-sok folyadék.Paradicsomlé,baracklé!Ezek még szerintem mindig jobb megoldások,reméljük a babának nem lesznek "belső sérülései"-nekem elég brutálisnak tűnik ahogy írtad.A dohányzásnak nem tudom köze lehet-e hozzá!Én nem dohányzom!
2008. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de normális a te barátnőd? Itasson vele kamillateát vagy lázmérőzzön. Ilyen pici babáknál normális, ha pár napig nem kakilnak.

Ha elkpzelem mit csinál rosszul vagyok. Ez egy anya?

2008. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: A baba hogy bírta megkérdezhetem?
2008. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Hát ezen én is teljesen kivagyok akadva! Még elképzelni is szörnyű. Hogy, anya-e? Erre inkább nem írnék semmit, amúgy sem értem azokat az "anyákat" akik legalább a terhesség idejére nem képesek lerakni a cigarettát!!!
2008. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Inni nem iszik ez az anya?! Normális ember ilyet nem csinál!
2008. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem szóltál rá,hogy azonnal hagyja abba?Ez nagyon durva!Olyan nincs,hogy csak így tud kakilni!Szóljon a dokinak inkább,ha esetleg nehezen kakil,majd ő ad rá valami szert.
2008. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Itasson vele olyat, amiben sok a rost, pl. baracklét, vagy adjon kamillateát. Hogy lehet ilyet csinálni???? Amúgy én azt is el tudom képzelni, hogy a dohányzás miatt. Hogy lehet valaki olyan felelőtlen, hogy dohányzik terhesen, meg szoptatás alatt? Én is dohányoztam, sőt, bevallom most is dohányzom, de ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok, letettem a cigit, és akkor gyújtottam rá újra, amikor már nem szoptattam. Nekem ne mondja senki, hogy nem TUD leszokni! Én régen nap egy doboz cigit elszívtam, aztán egyik napról a másikra abbahagytam, terhességem alatt összesen két slukkot szívtam egy barátnőm cigijéből mert valamin marhára felhúztam magam, de nem többet. Ennyi volt a 38 és fél hét alatt. Szoptatás alatt pedig egyet beleszívtam tesóm cigijébe este, amikor már nem ébredt a babám éjjelente. Aki a cigiről nem képes lemondani a gyereke egészségéért az nem való szülőnek. És ne mondja senki, hogy nem tudom mi az az idegeskedés meg stressz, mert én terhesen egyedül maradtam, a gyerekem apjával ment a balhé folyamatosan, zsarolt, fenyegetett, stb, elég sokszor lett volna kedvem rágyújtani, de hát nem azért vállaltam, hogy megtartom a babát, hogy már magzat korában rongáljam az egészségét.

És egyáltalán, hogyan lehet egy baba hasába beletehénkedni??? Az ilyen mit szólna hozzá, ha vele is ezt csinálná valaki, ha nem megy neki a nagyvécé?

2008. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hu de sok kérdés!!

De a baba üvölt közben!

nem is kicsit!

De mondtam hogy hagyja abba de azt mondta ő is utálja csinálni de muszály!!

Már mindent kipróbált és magától nem tud kakilni a babóca!

Lázmérőzés ,beöntés stb....

Én azt mondtam neki szerintem a cigi a nikotin miatt van!!

A dokinője is tudja és azt mondja hogy természetes anyatejes babáknál!!

Mondtam neki hagyd a francba a szoptatást mert kutya fülét nem ér, jó kis cigaretás tejcsi!!

Nem is szabadna szerintem szoptatnia!!!!a Tápszer legalább tiszta!!

Nekem a 3 és fél hónapos kisfiam tápos és gyönyörő egészséges ,és minden nap van legalább 1x kakink magától!!

Üdv és mindenkinek köszönöm a választ!

2008. nov. 16. 23:18
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Most nem azért,de az anyatejes babáknál az is normális,ha pl 1 hétig nincs székletük,szóval sztem lehet azért nem kakil mert nem is kell szegénykémnek!
2008. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!