Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Küld még a Dm a bababónusz...

Küld még a Dm a bababónusz programon belül 2. kuponfüzetet?

Figyelt kérdés
4 hónapos volt a kisfiam, mikor kaptuk az elsőt, azóta most küldtek először postán egy szórólapot, hogy milyen baba-mama termék akciós, illetve 3 kupon van mellé. Ez lenne a 2. kuponfüzet? Most 8 hónapos a kisfiam.
2010. júl. 16. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nem,fognak még küldeni.mi mondjuk akkor kaptuk,mikor még nem töltötte be a 7 hónapot.
2010. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 18 hónapos, most küldtek egy akciós szórólapot. Bár én nem járok a dm-be, csak mikor megszületett, akkor voltam.
2010. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a fiam 6 hónapos kora körül kaptuk a 7-12hónapig szóló kuponfüzetet, meg úgy 2 havonta küldenek szórólapot, mint most is, amiben végösszegkedvezmény van. De már a végösszegkedvezmény is 5000ft feletti vásárláshoz szól, eddig nem volt kikötés ebben.:S
2010. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg már meg kellett volna kapnod a második kuponfüzetet ha eddig csak egyet kaptál, kb.6-7 hónapos korban mi már megkaptuk.
2010. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hós.Csak érdeklődésképpen írtam nekik, hogy mikor kapok újat, mert nem tudtam milyen sűrűn kapunk. Még aznap válaszoltak, hogy elnézést kérnek, 6 hós korban jár és pótolják a hiányosságot.
2010. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

basszus én sem kaptam, bár én 5 hósan váltottam ki a 0-6 hós bababónusz csomagot

most már 8 hós a babám, d emég én is csak egy szórólapot kaptam, 3 kuponnal, meg akciókkal:Sakor írok nekik én is

2010. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!