Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok ventilátort ha a...

Használtok ventilátort ha a baba is a szobában van? Nem lehet bírni másképpen.

Figyelt kérdés
5 hetes lesz lassan és már néha nem bírom, másképp, ő is csupa víz izzadós nem fázós. Amúgy is csak egy rövid body van rajta semmi pellus takaró. 30 fok van idebent. És természetesen kis fokozaton CSAK neki háttal... Szóval nem megy a szemébe fülébe egyáltalán.. éphogy olyan mint egy gyenge szellő. Mit gondoltok?
2010. júl. 16. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ne kell rá body sem, elég a pelenka! :) Igen, ment nálunk a ventilátor, de a baba az ágyában volt, tehát nem érte közvetlen. Én is a nagy melegben szültem tavaly
2010. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A dokitornőnk azt mondta,hogy úgy csináljuk,hogy a falra irányítjuk a "szelet"és az így visszacsapódó már nem bír akkora erővel.A bodyt cserélgesd rajta ha megizzad,nedvesen ne maradjon,mert akkor a legkisebb szellőtől is megfázhat.És naponta többször is fürdetheted,vagy át lehet törölgetni pelusozáskor,mert neki is jól esik a frissítő.csak utána ugyanúgy szárazra törlöd,mint fürcsi után és kész.Mi is így,az ő tanácsaival vészeljük át ezt a hőséget..
2010. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyém 5 hónapos, nálunk már éjjel. nappal megy, délnyugatiak a szobáink... így is 30 fok van. én a baldachin mögé tettem, így a gyereket nem éri huzat, de nagyon tetszik neki, ahogy lengeti az anyagot:)
2010. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Használd nyugodtan, csak tényleg ne közvetlenül a babát érje. Neki is jobb, ha kicsit megmozdul a levegő a lakásban.

Nálunk is megy 2 ventilátor. A lakás körbejárható, úgy vannak beállítva, hogy körbe keringetik a levegőt. Nagyon jó, mikor a folyosón is lehet kis "szellőt" érezni. A kislányom (14 hetes) csak egy pelusban fekszik, amikor alszik kicsit betakarom egy textilpelussal.

2010. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!