Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiesett a baba az etetőszékből...

Kiesett a baba az etetőszékből kb 1 m magasról,1 éves a kicsi. Mit tennétek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kell ilyenkor kórházba szaladgálni, ha 2 perc múlva már nem sírt, hanem nevetgélt?Persze figyelem, hogy nem hány, nem sír szokatlanul. Mit gondoltok, megkímélhetem magunkat az ügyeletre rohangálástól, ha ezek után semmi rendkívüli nem történik?Valószínű, nem ment a helyére a csat rendesen, így szét tudta szedni... Sajnos nem láttam hogy esett (nyilván akkor történik, mikor egy percre hátat fordítok...), de mire odafordultam négykézláb volt. Tompa puffanást hallottam csak, nem olyat, mint mikor a fejecskéjét veri be valahová.
2011. okt. 31. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Én vinném. Abból semmi baja nem származhat, ha megnézik az orvosok, viszont egy alattomos subdurális vérzés nagyon súlyos gondokat tud okozni. Drukkolok, hogy ne legyen komoly gond!

Üdv: egy leendő gyermekorvos

2011. okt. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha megnyugtatja a lelkiismeretedet, elviheted. De valószínűleg nem vetik alá komoly vizsgálatnak. Megkérdezik, elvesztette-e az eszméletét, hányt-e, meg ilyesmi. Aztán mehettek haza.
2011. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bevallom én is attól tartok, hogy miután megkérdezték, hányt-e, elvesztette-e az eszméletét, kívülről nem látszik rajta semmi, elküldenek haza, mondván, jöjjünk vissza, ha rosszul lenne.
2011. okt. 31. 15:48
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vinném. Többször voltunk ügyeleten fölöslegesen, már egy csomó bajára tudom, mit mondanak, mit figyeljek, mi jelenthet gondot. Eséssel is. :)

De ha úgy gondolod, megnézik a buksiját, persze az nem árthat. (Én tudom, hogy nálunk nem nézik meg géppel.)

2011. okt. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A gyerekek szervezete ilyenkor még "fel van készülve" az ilyen esésekre. :) Ezt nekünk gyerek orvos mondta.

Ha nem ájult el, nem hányt, nem szédelgett utána, nem volt furcsa a viselkedése, nem hiszem, hogy gáz lenne.

Ezeket fogják kérdezni ügyeleten is és nem fognak semmit csinálni vele, max. ha van hely, befektetik megfigyelésre tök feleslegesen. Sógornőmék jártak már így. reggel mehettek haza, mert nem volt semmi egész éjjel a gyerekkel.

Nekem tegnap vágta hanyatt magát a 7 hónapos lányom a parkettán. Egész délután figyeltem a viselkedését, és ennyi. Hála az égnek nem lett semmi.

2011. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
én jól körbenézegetném a buksiját, és ha tudnám hogy normálisan megvizsgálják, akkor lehet hogy bevinném, de szerintem csak ránéznének, azt meg otthon is lehet. én is ettől félek, hogy egyszer koppan egy nagyot a kövön. nem tudom mennyi ideig rugalmas a fejecskéjük, hülyeséget nem akarok írni.
2011. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Minden rendben van a bébivel szerencsére :)) most hogy feláll és próbál lépegetni, rengeteget esik, kel amúgy is, én meg úgy érzem meg fogok őszülni...
2011. nov. 1. 09:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden rendben volt utána a picivel?

jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!