Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj ha az én 8hónapos...

Az baj ha az én 8hónapos kislányom nem iszik meg napi fél liter tápszert? Max 420ml, csak reggel (210) és este (210)

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, az én fiam sem ivott több tápszert ilyen idős korában. Előtte többet, most 10 és fél hós, most 2x iszik, összesen 500-600 ml-t, tehát megint kicsit többet, mint 8 hósan. De volt egy hónap, amikor napi 200 is alig ment le. Jól van és szépen fejlődik, szerintem nem vészes, ne aggódj.
2010. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az én kicsikém is szépen hízik:)csak annyi mindenhol olvastam hogy ennyit kéne igyon
2010. júl. 16. 21:00
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem sem gáz, enyém is ennyit eszik 8 hós kisfiú, de nekem nyugodtabb a lelkem, ha napközben eszik tejpépet is uzsonnára:)így tuti elég a tejes cucc neki egy nap, a tejpépeket meg imádja:)
2010. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
na meg nem csak inni kell ennyit neki, mert lassan jöhet a joghurt, túró, ilyenek, ebbe mindd megvan az ami kell neki a tejes dolgokból
2010. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:) jó lenne a tejpép, de nem szereti:S
2010. júl. 17. 10:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz csatlakozom, nem fél liter tápszer kell, hanem fél liter tejalapú. És ne aggódj, ez is csak egy körülbelül szám, ha a te kicsikéd 420-at kér, akkor annyit kér, az is jó:)
2010. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem baj! Nem nagy az eltérés, ettől nem fog hiányt szenvedni semmiben! Szerintem ne aggódj!:)
2010. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8,5 hós a kislányom és reggel 250, este 200 a tejadagja. Viszont napközben kétszer van gyümölcs, ami azért tartalmaz szintén folyadékot, délben pedig főzelék vagy tejpép, amelyiket kívánja. Most a nagy melegben legurít még napi 3 dl vizet, teát. Védőnőnk szerint ennyi elég. Sok legyen a folyadék, az a lényeg. A többinél meg amit kíván.
2010. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!

én kislányom 6 hónapos, két hétig szopizott, aztán egy hónapig tápszerezett. aztán ellökte magától azt is. 3 és fél hónapos kora óta eszik almát, 4hós kora óta bébikajákat, reggelire laktózmentes tejet két decit és ennyi... a többi étkezése csak szilárd bébiétel, na és vacsira kis tejpép,v tejbegríz... mondta dokim, h kellene több tápszer, de hát ha agyon verném szegénykémet akkor sem inná meg a tápszert... és egészséges mint a makk!!!

szóval ne aggódj!

6 hós baba anyucija

2010. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!