Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hó körüli babátok mennyit...

6 hó körüli babátok mennyit alszik nappal, mikor alszik el este, és reggel meddig alszik? Felkel éjjel enni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos, és újabban alig alszik nappal. Ma is úgy 1 órát aludt 2 részletben, és délután 5-től már elég nyűgi volt, de akkor meg már nem engedtem aludni. 19:15-kor vacsi közben kidőlt :) Általában elalszik már vacsi közben. Éjszaka vagy hajnalban hozom át úgy 3 körül vagy felébred olyan 1 körül és akkor eszik, és alszik tovább reggel olyan 8:30-ig. Miért csökkenhetett meg így a nappali alvás igénye? Eddig délelőtt is és délután is aludt úgy 1-1 órát.

2011. okt. 31. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 és fél hós.Ő este 10től alszik reggel 7-1/2 8ig. Napközben eléggé változó, ált. 9 körül alszik fél órát, aztán 11-12 körül. Délután két etetés között alszik fél-fél órákat. Este már nyügibb, akkor 8tól szokott aludni a fürcsiig. De volt olyan nap, amikor du. 1/2 3kor aludt elösszőr. Mióta megjött a hűvösebb idő azóta alszik többeket. Lehet te babád is a frontra érzékeny. Én se hittem volna, de tényleg volt, hogy jött a front és szinte egész nap aludt a fiam (már azt hittem beteg lesz), elmúlt a front és minden vissza állt a régi kerékvágásba.
2011. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A héten tölti a kislányom a 7. hónapot. Este fél8-8 körül alszik el. Este már nem szoptatom, éjjel néha megébred akkor vizet/teát adok neki keveset így visszaalszik reggelig. Most olyan 6 körül ébred aztán 8 felé visszaalszik. Így megy az egész nap ,változó mennyit alszik a lényeg, hogy kb. 2 óránként le kell tennem aludni. Én még max. este 5-6-kor lerakom pihenni ilyenkor még alszik 20 percet-fél órát így kihúzzuk 8ig :)
2011. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!