Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen dolog az, hogy 1 éves...

Milyen dolog az, hogy 1 éves babát levisz az apa max 1 órára, de 2,5 óra múlva hozza haza, ittas állapotban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

huhhhaaaa

azt hiszem el kell beszelgetni az apuikaval surgosen.....remelem a babat nem vitte be valami kocsmaba :S

egyutt vagytok, vagy ez volt a lathatasa?

2010. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez nem is kérdés hogy milyen dolog...:(
2010. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szánalmas, az ilyen nem apa!!!
2010. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk és indulás elött is megmondtam neki,hogy nehogy oda vigye a babát az alkoholista haverjaihoz! Ö megigérte,hogy nem viszi oda. Erre mégis odavitte és ö is ivott velük! És ö van felháborodva,amiért megmondtam neki a véleményemet,hogy ha inni akar,akkor a fiam nélkül tegye! Hogy nem szégyeli magát lent az utcán a baba mellett inni! És nem,nem fogja fel,hogy ilyet nem tesz egy normális szülö! Ö van felháborodva,hogy én vagyok a hülye!
2010. júl. 16. 22:17
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Eleg elnezo vagy Vele.....nem felbujtani akarlak, de en elhagynam!!

Ha csak 1 szulovel no fel a babad akkor is jobb Neki mint egy ilyen apaval....es meg nem lehetsz tul oreg sem igy talahatsz magadnak egy rendes ferfit aki rendesen banna Veled es a babaddal is.

2010. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy én sem adnám neki oda..először úgy olvastam,hgoy nem vagytok együtt.Mert ha nem lennéntek együtt,akkor tuti,hogy megszüntetném a láthatást.
2010. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És még együtt vagytok? .... :-((
2010. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És a baba születése előtt nem ivott az alkoholista haverjaival?
2010. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Eléggé felelőtlen dolog...!!!

Gondold csak el..azért egy piás ember már nem úgy reagál dolgokra,mint egy tiszta...Csak az úttestre gondolok itt...mert hogy gondolom átkell mennie rajta,hamár elvileg sétálni viszi..

Én biztos hogy soha többet nem engedném neki,hogy elvigye sétálni!!! Mondjuk nálunk még nem is volt egyedül apával sétálni a 2 hét múlva 1 éves babánkal... Amúgy meg én még csak apának adnám oda a kislányomat,hogy elvigye sétálni,mert csak benne bízom meg annyira,hogy tudjam,hogy nagyon,de nagyon vigyázni fog majd rá..!

Szóval remélem,hogy jól megmondtad a magadét a piáért is,meg azért is,hogy nem vitte időben haza...

Gondolom már tiszta ideg lehettél... Bár én ahogy most belegondoltam...tuti,hogy 1.5-2 óra múlva már biztos nem bírtam volna magammal,és csak megnéztem volna a kocsmában... Azt megfogtam volna a gyereket,és elhoztam volna,majd mondtam volna,hogy akkor tudod mit...? Maradj itt a szaros kis piás haverjaiddal,és nem is kell,hogy haza gyere.....!!!!

Biztos hogy nagyon kiakadnék egy ilyenen.....!!!!

Remélem legalább bocsánatot kért,vagy megbánta,vagy valami!!!


Na jó éjszakát!

(...jól felhúztam magam...:) )

2010. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát, most lehet, viccesnek fog hatni amit írok, de egyszer a nagybátyám a kocsmában "felejtette" az akkor 7 hónapos unokaöcsémet... Nagy balhé volt belőle, de mivel csak egyszer fordult elő, így később már családi anekdóta lett belőle :)


Ne engedd el a fiadat az apjával, ha ilyen felelőtlen, és ez rendszeresen előfordul. (mondjuk kettőnél többször). Baj is lehet belőle.

2010. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!