Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés előtt mennyi idővel...

Szülés előtt mennyi idővel vettetek az újszülöttnek holmikat?

Figyelt kérdés
17-18 hetes a feleségem, baba ágyat tegnap láttam egy szépet amit megvettem, meg kókusz matracot hozzá, de mondja, hogy még rá ért volna

2019. okt. 22. 08:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Ruhát egyáltalán nem vettünk, mert a 20. héttől ajándékként özönlöttek hozzánk zsákszám. A mérleg, a játszószőnyeg, a zenélőforgó szintén.

Babaágyat a 30. héten vettünk, babakocsit a 25. en asszem. Azért ilyen korán, mert a tulajdonosának foglalta a helyet különben azt is 30.hét után vettük volna meg. A babakád még nincs meg, azt a héten veszünk.

Akkor vásároljatok ha elég tájékozottnak érzitek magatokat az árakról, és amikor kedvetek van hozzá. Nem korai, egyszer úgyis kelleni fog :)

34hkm

2019. okt. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk a 13. héten a babakocsi volt az első. Akkor láttam jó árban olyat amilyet szerettem volna.

Igen amúgy azt szokták mondani, hogy nem szabad csak a terhesség végén vásárolni. Hát ez szerintem hülyeség. Még ha mondjuk félre is rakja az ember a pénzt és nem egyben kell kiadni akkor is. Az utolsó hetekben szaladgálni egyszerre mindenért....... Sok kismama olyankor már menni is alig bír, nemhogy szaladgáljon boltról boltra

2019. okt. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Kb. a 20-25. héttől és kb. a 35. hétre rendeztünk el mindent.
2019. okt. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Elsővel félidőtől, másodikkal 2 hónappal a szülés előtt kezdtük (más neműek).

(Kivágtam volna a férjem, ha hazaállít egy kisággyal a megkérdezésem nélkül. Minden nagyobb darabot megbeszéltünk)

2019. okt. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Szülés előtt 2 hónappal.
2019. okt. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
30 hetes vagyok, pelenkan, mellszívón kívül már kb. minden megvan.
2019. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Azért aki ilyenért kivágná a férjét, az kemény. Nekem pont az jutott eszembe, hogy milyen rendes tőled, hogy foglalkozol a fészekrakással, a pasik általában teherként élik meg.


Mi a 25.héten vettünk babakocsit.

2019. okt. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
12. het utan, ha valami nagyon jo árban volt, akkor megvettük, de ugy igazán a 20. het utan kezdtünk el vásárolni, amikor megtudtuk hogy fiú vagy lány
2019. okt. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

KB a 18. Hét után, hogy ne kelljen mindent egyben nagy összegben kifizetni. Énis azt mondom, hogy rendes tőled, hogy foglalkozol ezzel és nem hárítassz rá mindent a feleségére, de a mellszívót azért had válassza ő ki, ha már ő fogja használni, ha érted mire célzok...


Mégiscsak ő lesz napi 24 órát a gyerekkel, neki kell néznie egész nap a kiságy át, babakocsit, stb-t szóval beszéld meg vele, hogy tetszik-e neki, és ha ő is rábólint, menj és vedd meg.

2019. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Most egy babakocsit néztem még jó árban, fektethetős újszülött kortól jó, kis cuccaink nincsenek, egy gyermekünk van, de az ő kicsi holmijait elajandekoztuk /kölcsön adtuk, de nem kaptuk vissza, nem tettünk el semmit, mert nem terveztünk több gyereket, de úgy alakult, hogy születik a tesója tavasszal :)

2019. okt. 22. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!