Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » E coli baktérium a vizeletben?...

E coli baktérium a vizeletben? Most mi lesz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

e coli bakt. a székletben szokott lenni..

ez meg csak úgy lehet hogy forditva törölte ki a baba a fenekét nem hátrafelé hanem be a puncija felé - gondolom lány.. -

el kell vinni gyerekorvoshoz és aztán ő majd irányit mert fertőzést lehet tőle kapni hiszen a széklet tele van bacikkal.


ha fiú elképzelni se tudom hogy jöhetett össze

2010. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de nekem is az volt a vizeletemben, miután szültem, tehát nem csak a székletben lehet. Semmi nem lesz, kap rá egy antibiotikumot, és elmúlik.

Én a kórházban szedtem össze, valószínű a katétertől. Augmentint kaptam rá.

2010. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig fiú babáknál is előfordul, sőt állítólag csecsemőkorban gyakoribb is mint a lányoknál. Akárhogy is tisztán tartjuk a babát, csak fel tud vándorolni a baci a kukacán, ha érzékeny erre. Az én fiamnak is most volt 6 hónaposan húgyúti fertőzése, E. Colit találtak a vizeletében, 10 napos antibiotikum kezelést kapott. Neki 3 napig magas láza volt, más tünete nem volt. Illetve gondolom fájhatott neki, amikor pisilt, de ezt elmondani még nem tudta szegény. Most egy éves koráig sűrűbben kell kontrollra menni, más teendő nincs is vele. Ne aggódj! :-)
2010. júl. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pontosan fiúknál gyakoribb az e-coli,mert gyakrabban fejletlenebbek a húgyutak.


Jó volna tudni, hogy ezek kivül genny, vagy vér volt - e a laboros vizeletvizsgálatban


Volt lázas a babád, fáj a hasa?


Ezek fontos tényezők.


Egyébként antibiotikummal jól kezelhető,de rendszeres kontroll szükséges.

2010. júl. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem attól van, hogy egy kislánynak a puncijába kerül a kaki?
2010. júl. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is volt a vizeletében, antibiotikumot kapott rá és elmúlt.
2010. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kisfiufáj a hasa nem evett ujjabb vizelettenyésztést kértek
2010. júl. 17. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!