Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baktérium a vizeletben terhess...

Baktérium a vizeletben terhesség alatt. Milyen következménye lehet?

Figyelt kérdés
A baktérium 18000-s értékű.12 hetes km.
2009. aug. 10. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
SZia! Nagyon jót kérdeztél és kíváncsian várom a válaszokat, mert nekem 9 hónap alatt egyfolytában baktériumokat találtak, méghozzá magas számban. De semmi nem történt, nem is kaptam rá semmit, egészséges lányom született és én sem érzem hogy valami bajom lenne. Szerintem ezt nálam a terhességre fogták.
2009. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nalam is talatak bacikat a vizletbe, de nekem se adtak ra semmit. A doki azt mondta magatol el fog mulni. En most 6 hetes vagyok.

2009. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt,azt mondták,hemzseg a baktériumtól a vizeletem.Begörcsölt miatta a vesém.Én kaptam antibiotikumot.Rémisztgettek az orvosok,hogy ebből koraszülés lehet,meg fejlődési rendellenesség.13-án leszek túl a második kiíráson.
2009. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekem is volt baktérium a vizeletemben legutóbb. Hol találom számszerűsítve? Mert most csak azt látom, odaírták, baktérium. Amúgy a házidoki és a nőgyógyász nem foglalkozott vele, kérdezték, csíp-e, ha pisilek, mondtam, hogy nem. Inkább a védőnő aggódott.
2009. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!