Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babám nem akarja elfogad...

9 hós babám nem akarja elfogadni az itatócsört. Hogyan szoktassam rá? Vagy maradhat még a cumisüveg? Mikortól "illene" átállni itatópohárra vagy rendes pohárra?

Figyelt kérdés
Aventes cumisüveget használunk ,ajándékba kaptunk egy nuby szilikonost , de azt nem fogadta el pár nappal ezelőtt vettem az aventeshez egy itatócsőrt, de azt is csak rágcsálja, inni nem akar egyik fajtából sem.pedig már odaadtam neki hogy ismerkedjen,meg mutattam neki hogy működik, de nem kell neki, amúgy a rendes cumisüvegből magától iszik.Rá tudnám valahogy szoktatni?vagy az is lehet hogy sosem fogja már szeretni?
2010. júl. 17. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
az én 8 hósom csak a tápszert kapja reggel-este cumisüvegből a teát-vizet az itatócsőrrel issza:)
2010. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyerekeim féléves koruktól kezdtek rendes pohárból inni (a cumisüveg mellett), mást nem akartak elfogadni. Eröltetni nem akartam, mert nem sok értelme van rászoktatni valamire, hogy utána egy év múlva meg leszoktassam. Egy évesen már nem kellett a cumisüveg sem, mindent pohárból ivott. (A régi tipusu kávéspoharat használtuk, aminek kicsit kifelé hajlik a pereme, ezzel nagyon jól ment az ivás.)
2010. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 éves,most kapott egy csőrös poharat,de neki sem kell. Pedig rájött,hogy kell belöle inni,de nem kell neki. Ha pohárból iszik,fele bele,fele mellé... :) Azért próbálkozom,szerintem te is próbálgasd.
2010. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!