Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet venni karácsonyra...

Mit lehet venni karácsonyra egy 3 honapos babának? A csörgök mikor érdeklik és mikor fogják meg a játékokat?

Figyelt kérdés
Játszoszönyege és ágy fölé szerelhetö forgoja van meg felhuzhatos zenélö plüssállatkája ezeken kivül mi az ami jo ?Karácsonykor lessz 3 honapos.
2008. nov. 17. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hónaposan már megfogják általában a játékokat. A csörgő az jó ötlet, vagy a textil activity kocka, aminek minden oldalán más van (vagy egy szőr darab, vagy valami zizegős anyag vagy csipogó) Jó ötlet lehe még a kinyitható textil könyvecske, különböző zörgős kis játékok.
2008. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Hangoskönyvet,bébihengert,bébi trapézt,bébi telefont,tízkarú polip bébijátékot....ami színes,csörög,forog,zenél,világít..
2008. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is pont Karácsonykor leszünk 3 hónaposak :) Én egy pihenőszéket vagy hintát szeretnék neki venni, ami dallamokat játszik, rezeg, vannak színes játékok rajta stb. de szerintem minden, ami színes és zörög-csörög az jó, bár szerintem az lesz az az időszak, amikor még a saját kezével is jókat játszik :)
2008. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Fischer-price-nak nagyon jó játékai vannak. Amik elvileg 6 hónapos kortól jók azokat is használhatja nagyon szeretik, ha te nyomogatod nekik míg ő nem tudja és énekel meg hangokat ad ki.
2008. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pihenőszéket! Nagyon jó! A babóm 13 hetes és imádja! Mondjuk a rezgő funkcióval nincs kibékülve, nem is nagyon használom. Olyan is van, amit később hintaszékként is használhat. Nekünk Fischer Price baby gear 2 in 1 hintaszék van és nyugodtan ajánlom. 11.500 ért rendeltem a neten. Ezenkívül még vannak olyan plüssök, amiben csörgő van és azt is nagyon szereti a babóm! A bébitrapéz majdnem ugyanaz, mint a játszószőnyeg, a bébihengert meg 1 éves kora körül ajánlják :)
2008. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is most lesz 3 hónapos a kicsikénk,és mi a Playskool elefánit vettük neki (kb 5000-6000Ft),ami kimondottan 3 hónapos kortól van,+ a Fisher Price ölelni való sünibarátot.:))))Pihenőszékünk és hintánk nekünk is van,és nagyon szeretjük mi is....egy 3. kéz!!!!!:)))

A vatera szerintem is szuper,és nagyon jó dolgokat lehet találni!!!

2009. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!